Tesirli Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soru

Büyü yöntemleri genelde kadın ya da erkeklerin sevdikleri kişilere kavuşabilmek için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için anında etkisini göstermeye başlar ve kişi büyünün etkisi dışında hareket edemez. Artık tamamen iradesini kaybetmiş olacaktır. Tesirli Evlenme Büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık ederek kişi ile evlenebilirsiniz. Fakat bu büyü yöntemini kendiniz herhangi bir şekilde uygulamaya kalkmamalısınız Aksi taktirde büyüden siz olumsuz yönde etkilemeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü yöntemi kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar.

Tesirli Evlenme Büyüsü ile Evlenen Var mı?

Evlenme Büyüsü için kişi üzerine bir aşk muskası yazılmalıdır. Bu muska üç harflilerin yardımı ile yazılır. Daha sonra muskanın mutlaka kişinin evinde kimsenin bilmediği bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Tesirli Evlenme Büyüsü bu şekilde tamamlandıktan sonra karşı taraf tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için hemen etkisine girecek ve size aşık olacaktır. En kısa zamanda sizin yanınıza gelerek size karşı olan duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Tesirli Evlenme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri güçleri ile doğru orantılıdır. Bu yüzden mutlaka her büyünün belli bir süre sonra yenilenerek tesirini devam etmesi sağlanmalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa süre içerisinde normal hayatına devam edecektir. Tesirli Evlenme Büyüsü yenilenmesi için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekir. Medyum büyüyü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi sizin yanınızda olmaya devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Aksi taktirde büyünün etkisi geçer ise kişi sizi sevmediğini anlar ve sizden ayrılacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekir. Büyüler tesir süreleri devam ettiği sürece etkilerini sürdürürler. Tesir süresi çok önemlidir ve mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir.

0
aytul 4 sene 0 Cevap 192 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır