Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü Var mı?

Soru

Benim sormak istediğim bir sorum var. Birisine aşığım uzun yıllardır da birlikteyiz. Birbirimizi çok seviyoruz fakat ailemiz bu birlikteliği istemiyor. Erkek arkadaşımın ailesi de istemediği gibi benim ailem de istemiyor. Sebep ne diye soracak olursanız en büyük sebebin mezhep farklılığının olması diyebilirim. Ailem kız vermem diyor, onun ailesi de kız almam diyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Ben ailemin evlenmeme rıza göstermesini istiyorum. Kaçmak istemiyorum telli duvaklı gelin olmak istiyorum. Bu konuda bana ne önerirsiniz, ne yapmam gerekir. Birkaç bilgi edindim. Evlenme büyüsü veya evlilik büyüsü gibi bir takım büyülerden haberdar oldum ama büyü yaptırmak istemiyorum. Bir diğer yanım da bu büyülerden birisini yaptır gönül rahatlığı ile sevdiğine kavuş diyor. Şimdi ben evlenme büyüsü hakkında şu bilgilere eriştim. Sizlerden destek istiyorum.

Evlenme Büyüsü Nedir?

Evlenme büyüsü uzun yıllardan beridir birçok din mensubu insanlar tarafından yaptırılabilen ilmi çalışmalardan birisidir. Birbirine aşık olan, hayatlarını birleştirmek isteyen insanların başvurduğu çalışmalardan bazılarıdır.  Eğer doğru bir şekilde yapılırsa birbirini seven insanlar sorunsuz bir evlilik yapabilir hatta birbirleri ile bir ömür boyu sadık kalırlar.

Evlenme Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Evlenme büyüsünün amacının kişilerin evlenmesi için yapıldığına dair bilgileri üst paragrafta anlatmış bulunmaktayız. Evlenme büyüsü yapıldıktan sonra evlenmek isteyen kişiler etrafındaki tüm sorunları ortadan kaldırırlar. Aileler ilk başta evlenmelerine rıza göstermiyorlarsa eğer büyünün etkisi ile birlikte evlenmelerini isterler. Büyüyü yaptıran kişi ve etrafındaki insanlar evlenmelerine karşı geliyor olsalar bile büyünün etkisi ile birlikte birbirleri ile evlenmeleri için çaba göstermeye başlarlar. Büyüyü yaptıran kişi büyüden en çok etkilenen kişi ve kişilerdir. Aileler büyünün tesiri altına girerler.

0
gulhayat 4 sene 0 Cevap 238 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır