Sevgilimle Evlenelim

Soru

Sevgilimle uzun süredir bir ilişkimiz var ve ciddi düşünüyoruz. İlişkiye hep bu şekilde başlamıştık, sürekli olarak evlilik konuşuluyor ama bir türlü iş icraata gelmiyor. Artık bu durumdan çok sıkıldım. Eğer evleneceksek evlenmek istiyorum. Ben de daha fazla dayanamadım ve evlilik celbi yaptırmaya karar veridim. İyi bir medyuma giderek celb yaptırdım. Bu celb sayesinde artık tamamen ilişkim benim istediğim gibi gidiyor. Sevgilim sonunda bana net bir şekilde geldi ve evlenme teklifi etti. İyi ki sevgilimle evlenelim diye celb yaptırmışım. Yoksa biz daha çok beklerdik evlenemezdik.

Evlilik Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini pek çok farklı amaç için kullanırlar. Evlilik büyüsü de sevdiği kişi ile evlenmek isteyen kişilerin kullandıkları bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini kullandıktan sonra kısa zaman içerisinde gerçekten sevdiğiniz kişi ile evleneceksinizdir. Bu şekilde evlilik büyüsü ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu sevgilimle evlenelim isteyen kişiler evlilik büyüsü yapabilirler. Bu şekilde sevgiliniz ile evlenebilirsiniz. Evlilik büyüsü tesiri kısa zaman içerisinde belli olan bir büyüdür. Bu şekilde kısa zamanda amacınıza ulaşırsınız. Sadece büyünün yapılması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum dışında siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yöntemini uygulamalısınız.

Evlilik Büyüsü Tesir Süresi

Evlilik büyüsü güçlü bir büyü yöntemi olduğu için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Mutlaka büyünün belli bir süre sonra tesiri sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız ki büyü tesiri etki etmeye devam etsin. Eğer büyünün etkisi sona erer ise kısa zaman içerisinde kişi normal hayatına geri dönecek ve artık sizinle evlenmek istemeyecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu sevgilimle evlenelim için evlilik büyüsü yapıldığında tesir süresinin bitip bitmeyeceğini kişinin davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi normal bir şekilde hareket etmeye başladığında bu kez büyünün etkisi sona eriyor ve mutlaka yeniletilmesi gerekiyor demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Günah mıdır?

Evlilik büyüsü ya da diğer tüm büyüler kesinlikle günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı denememelidirler. Aksi taktirde bu kez cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememeli sorunlarınızı normal yollar ile halletmeye çalışmalısınız. Bu şekilde ancak günah girmemiş olursunuz. Kişi sevgilimle evlenelim diye büyü yerine celb yöntemi deneyebilir. Bu yöntem çok daha kolay ve günah değildir. Büyü tehlikeli bir yöntem olduğu için celbi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Celb de büyü kadar etkili bir yöntemdir. Bu şekilde celbi kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz.

Evlilik Celbi

Celb pek çok farklı amaç için kullanabileceğiniz dua ile yapılan oldukça kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Evlilik celbi ile sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Fakat bu celbin yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. İyi ve işinin ehli bir medyum ile bu celbi yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde celb işe yaramaz. Celb yaptırdıktan sonra mutlaka yenileme işlemini de yapmayı unutmamalısınız. Bu sevgilimle evlenelim diye celb yöntemini kullandıktan sonra kısa zamanda gerçekten sevgiliniz ile evleneceksinizdir. Bu şekilde celb yöntemini kullanabilirsiniz. Celb ile istediğiniz gibi amacınıza ulaşacaksınızdır. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Yenileme işlemi için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Hiçbir şekilde kendiniz bu yöntemi uygulamamalısınız. Aksi taktirde pek çok sorun yaşayacaksınızdır.

0
selami yildiray 4 sene 0 Cevap 219 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır