Evlilik Büyüsü Yaptıran Varmı?

Soru

Evlilik hayatı bazı zamanlarda olumsuz yönleri ile kendisini göstermektedir. Bu yönler genellikle çiftler arasında çıkan anlaşmazlıklar sonucunda gerçekleşse de bazen üçüncü kişilerin evliliklere dahil olması ile birlikte eşlerin araları açılmaktadır. Aslında neden ne olursa olsun evlilikler sallantılı gidebildiği gibi bazen ayrılıklarda ortaya çıkmaktadır. Evlilikleri mükemmel giden kişilerin bazen bir büyü ile ayrıldığı da bir gerçektedir. İşte bu durum üçüncü bir kişinin etkisi ile ortaya çıkmaktadır. Bazen evlilik büyüleri iyi yönde yapılsa da bazen kötü amaçlar içinde kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekir ise evlenmek istediği sevgilisine evlenmek amacı ile büyü yaptıran kişi iyi niyet güderek bu büyüyü yaptırırken bazen evli bir adamı ayırmak amacı ile de evlilik büyüleri kullanılmaktadır. Evlilik büyülerinin aslında pek fazla çeşitti bulunmaktadır. Bu çeşitleri ise medyumların kişinin sorununa ve isteklerine göre tercih ederek uygulamaktadır. Evlilik büyüleri tek başına kişilerin yapabildiği bir büyü değildir. Bunun için evde tek başınıza internetten ya da farklı kişilerden tarif alarak yapılamaz. Yapmaya da kalkmamanız tavsiye edilir. Bilen bir kişi ile yani medyum ve hocalar ile evlilik büyüleri uygulanmaktadır.

Evlilik Büyüsü Yorumları

Evlilik büyüsü etkili kara büyüler arasında yer alır. Kara büyü olmasının nedeni ise genellikle evlileri ayırmak amacı ile kullanılmasından kaynaklıdır. Evlilik büyüleri etkili büyüler arasında yer almasından kaynaklı olarak acaba tutar mı gibi düşünenler için net olarak cevap eğer ki bir dolandırıcı medyum ile çalışmadıysanız mutlaka tutmaktadır. Büyülerin genel anlamda tutmama gibi riski yoktur. Fakat büyüler belli aşamalardan oluşmasından dolayı yapılması belli bir zaman gerektirmektedir. Bundan kaynaklı da büyünün tamamlanmasını beklemeli ve bu şekilde medyumun size belirttiği süreyi beklemelisiniz. Size şu kadar süre diye yanlış bilgi vermek istemeyiz çünkü hangi büyü çeşitliğinin yapıldığına göre ve hangi istek ve taleplere göre yapıldığına göre süresi değişkenlik göstermektedir.

Evlilik büyüsü yorumları genel anlamda kişilerin gerçek kişilerden yani yaptıran ve fayda görmüş kişilerden yorum almak ve öğrenmek amacı ile araştırdıkları önemli bir konudur. Bunun için bu büyüden faydalanmış olan kişiler yorum atarak gerekli bilgileri öğrenmek isteyenlere aktarabilir. Hatta bu büyüye maruz kalmış yakınları olan kişilerde başlarından geçenleri yazarak gerekli bilgileri kişilere iletebilir.

Evlilik Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Evlilik büyüleri yukarıda da bahsettiğim üzere kara büyüler arasında yer almasından dolayı kesinlikle günahtır. Genel anlamda büyüler kara ya da ak fark etmeksizin hangi büyü olursa olsun Allah katında kesinlikle yapılmaması gerekir ve yasaklıdır. Evlilik büyülerinden hangi çeşitti olursa da olsun da günahtır bu bilgi kesin ve nettir.

Evlilik Vefki

Büyüler Allah katında günah içerdiği için bunun yerine evlilik vefki yaptırmanızı tavsiye ederiz. Vefk dualar ile yapılan günah içermeyen işlemler içermekte olup, büyü ile bağlantısı yoktur. Vefkler uzman ve bu alanda kendini geliştirmiş kişiler tarafından yapılmaktadır. Biz vefk, celb ve tılsım gibi işlemlerde sizlere yardımcı olmakta olup, büyü gibi Allah katında günah olan ve yeri olmayan işlemlere dahil olmamaktayız.  Vekf, celb ve tılsım işlemlerinin detayları için bizlere ulaşabilir ve bu şekilde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Evlilik vefki genel olarak amacınıza uygun şekilde sorununuzu isteklerinizi dinleyerek ona uygun dualar ile yapılmaktadır. Yüzde 80 ihtimalle yapılan işlemler tutmakta olup, detaylı bilgi için bizleri arayabilir ve whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
mikail 4 sene 0 Cevap 221 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır