Sevdiğimle Evlenelim

Soru

Sevdiği kişiyle birlikte olup evlenmek isteyen insanlar büyü yöntemini kullanarak bu amaçlarına ulaşabilirler. Büyü insanların iradelerini kontrol etmenizi sağlar. Bu yüzden de artık büyü tesiri altına giren kişi tamamen büyünün amacına yönelik hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede karşı taraf sizinle birlikte olmak ister. Sevdiğimle evlenelim diye yönlendirme büyüsü yapabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi siz nasıl isterseniz o şekilde davranıp sizinle kısa zaman içerisinde evlenmek isteyecek. Bu büyü için sadece medyuma gitmeyi dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyü tehlikeleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Yönlendirme Büyüsü

Yönlendirme büyüsü pek çok farklı amaç için uygulanabilir. Bu büyü çok kuvvetli olduğu için kısa zamanda tüm etkilerini görmeye başlarsınız. Bu sayede amacınıza ulaşacaksınız. Sevdiğimle evlenelim diye bu büyü yöntemini kullanan kişiler kısa zamanda sevdikleri kişiden evlenme teklifi alacaklardır. Bu şekilde büyünün gücü ile sevdiğiniz insan tamamen sizinle birlikte yaşamak isteyecek ve hayatını birleştirecektir. Bu büyü gücü büyük bir büyü olduğu için kısa zamanda sonuç verir ve amacınıza hemen ulaşırsınız. Yönlendirme büyüsü için medyuma gittiğiniz de kişinin üzerine bir muska yapılır. Bu muska sayesinde artık tamamen kişi büyünün etkisi altına girecektir. Aksi taktirde muska kaybolur ya da açılır ise büyü etkisini kaybeder. Bu yüzden muskanın saklanmasına çok dikkat etmelisiniz.

Yönlendirme Büyüsü Tesir Süresi

Yönlendirme büyüsü tesir süresi oldukça önemlidir. Bu süre sona erer ise kısa zamanda kişi büyünün etkisi altından çıkar ve artık sizinle evlenmekten vazgeçecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Tesir süresi için sürekli olarak büyüyü kontrol etmeli ve tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü etkisini sürekli olarak kişi üzerinde gösterir. Sevdiğimle evlenelim diye yönlendirme büyüsü yaptığınızda kişinin davranışlarını kontrol ederek büyünün süresinin bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz. Kişi size karşı olumsuz davranmaya başladığında büyünün süresi bitiyor demektir.

Yönlendirme Büyüsü Günah mı?

Yönlendirme büyüsü gibi tüm büyüler dinimizce günahtır ve yasaklanmıştır. İnsanlar amaçları ne olursa olsun bu yöntemleri kullanmaktan uzak durmalılar fakat gene de hala büyü yöntemi kullanılmaya devam ediyor. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak duruyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyüyü kullanmak yerine doğal yollardan amacınıza ulaşmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da artık tamamen karşı tarafı tesiriniz altına alabilirsiniz fakat tehlikelerini de göz ardı etmemelisiniz. Büyüler üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu büyü sonucunda bu varlıklar size ve karşı tarafa musallat olabilirler. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.

Yönlendirme Celbi

Büyü yerine insanlar celb yöntemini kullanabilirler. Celb dua yöntemidir ve herhangi bir şekilde size ya da partnerinize bir zararı yoktur. Celb de büyü gibi etkilidir. Amacınıza kısa zamanda ulaşmanızı sağlar. Yapımı için gene kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kendiniz bu yöntemin uygulamasını yapmamalısınız. Yanlış bir uygulama yaptığınız da uygulama amacından sapabilir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve medyuma ya da iyi bir hocaya giderek celbinizi uygulatmalısınız. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan amacınıza ulaşırsınız. Sevdiğimle evlenelim diye celb yaptırdığınız da kısa zaman sonra sevdiğiniz kişi de sizinle evlenmeyi düşünecek ve sizinle birlikte olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyle evlenebilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
hadi 4 sene 0 Cevap 245 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır