Ailem Evlenmemi Nasıl Kabul Eder

Soru

Erkek arkadaşımla uzun zamandır birlikteydik ve artık evlenmeye karar vermiştik. Ailelerimizi tanıştırdı fakat ailem erkek arkadaşımın bizim ailemize uygun olmadığını düşündüler. Sebebi de mezhep ayrılığı. Halbuki ben böyle şeyleri hiç önemsemiyordum. Ailem de zamanla kabul eder diye düşünmüştüm ama çok sert çıktılar ve eğer erkek arkadaşımla evlenirsem beni evlatlıktan reddedeceklerini  söylediler. Ben de kara kara düşünmeye başladım ne yapsam diye sonunda bir medyum buldum ve ailem Evlenmemi Nasıl Kabul Eder diye ne yapabiliriz diye ona gittim. Medyum da bana yönlendirme celbi yaptı. Bu celb sayesinde ailem gerçekten kısa zaman içerisinde ben nasıl istersem o şekilde davranmaya başladı. Şimdi erkek arkadaşımla evlenmeme hiç bir şey demiyorlar hatta benden çok daha hevesliler. İyi ki bu celbi yaptırmışım gerçekten çok işe yaradı. Herkese de tavsiye ederim.

Kişiyi Yönlendirme Büyüsü

Büyü yöntemini kullanarak insanlar karşılarındaki kişilerin duygularını ve fikirlerini değiştirebilirler. Bu yöntemi kullandıktan kısa bir zaman sonra amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat çok dikkatli olmalı ve büyüyü mutlaka iyi bir medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü kendiniz yapmaya kalkarsanız işlemi yanlış yaptığınız anda büyü sizi etkisi altına almaya başlar. Asla kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Ailem Evlenmemi Nasıl Kabul Eder diyenler için bu yönlendirme Büyüsü işe yarayacaktır. Bu büyü yöntemini kullandığınızda gerçekten artık kişilerin fikirleri değişmeye başlayacaktır. Büyünün yapımı için fikirlerini değiştirmek istediğiniz kişilerin fotoğraflarını medyuma götürmelisiniz. Bu fotoğraflar üzerine büyü yapıldıktan kısa zamanda kişiler büyünün etkisi altına gireceklerdir. Bu şekilde artık tamamen siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlarlar. Ailenize bu şekilde evliliğinizi kabul ettirebilirsiniz.

Kişiyi Yönlendirme Büyüsü Tesir Süresi

Yönlendirme Büyüsünde sadece tesir süresine dikkat edilmesi gerekmektedir. Tesir süresi bittiğinde hiç bir şekilde büyünün kişiler üzerinde bir etkisi kalmayacağı için gene evlilik konusunda size karşı, itiraz etmeye devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol ettirmeli ve sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde rahatlıkla evlenme fikrini ailenize kabul ettirebilirsiniz. Tesir süresi yeniletilmesi için mutlaka kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekiyor. Bu işlem başından itibaren yeniden yapılmalıdır. Siz kendiniz bir yenileme yapmamalısınız. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamayacaksınızdır.

Büyü Günah mıdır?

Büyü yöntemini kullanmak dinimizce  yasaklanmıştır ve kesinlikle günahtır. İnsanlar büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için amacınıza farklı yollardan ulaşamaya çalışmalısınız. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Hiç bir şekilde büyü yöntemini denememelisiniz Aksi taktirde cezalandırılırsınız ve pek çok olumsuz durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

Kişiyi Yönlendirme Celbi

Yönlendirme Celbi  ile de kişiler amaçlarına ulaşabilirler. Celb tesiri büyüye göre çok daha kısa olan bir yöntem olsa da mutlaka işe yarayacaktır. Sadece tesir süresine dikkat edip sürekli olarak celb işlemini yeniletirseniz herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır. Ayrıca celb yönteminin herhangi bir zararı da olmadığı için insanlar tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Medyumlar da bu yöntemi daha çok tavsiye ederler. Ailem Evlenmemi Nasıl Kabul Eder diyenler bu yönlendirme celbi i yaptırarak amaçlarına ulaşabilirler. Bu yöntem dualar kullanılarak yapılır bu yüzden size ya da karşı tarafa da bir zararı yoktur. Rahatlıkla istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
aliye 4 sene 0 Cevap 204 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır