Geri Getirme Büyüsü Yapma

Soru

Sevdiği insan tarafından terk edilen kişiler se dilleri insanı normal yollarla geri döndürmeye çalışsalar da kişi geri dönmüyor ise büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyü etkili ve güçlü bir çözüm seçeneğidir. Bu yöntemi kullandığınızda sevdiğiniz kişi kısa zamanda size geri dönüş yapacak ve sizi sevmeye devam edecektir. Bu yüzden geri Getirme Büyüsü çok tercih edilmektedir. Geri Getirme Büyüsü Yapma için kişiler medyuma gitmelilerdir. Ancak büyünün olumsuz özelliklerinden sizi medyum koruyacaktır. Aksi taktirde kişiler farklı kötü durumlar ile karşılaşabilirler. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme Büyüsü yapımı için kişi medyuma gittiğinde geri dönmesini istediğiniz kişinin fotoğrafını da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine medyum büyülü sözcükleri yazar ve daha sonra fotoğraf parçalara bölünmeye başlanır. Bu parçalar bir tas su içerinde bekletilir. Bir gün boyunca büyü bekledikten sonra kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi kısa sürede size geri dönüş yapacak ve eskisinden de iyi bir ilişkiniz olacaktır. Geri Getirme Büyüsü Yapma 48 saatte etkisini gösteren bir büyüdür. Bu kadar kısa sürede sonuç almanızı sağlayan bir büyü olduğu için çok sık tercih edilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin Tesir süreleri yapım zorluklarına göre farklılık göstermektedir. Bu büyünün Tesir süresi belli bir süre boyunca etki etmektedir. Tesir süresi sona erdikten sonra kişi hiç düşünmeden sizi tekrar terk edecektir. Kişi kendi duyguları ile değil tamamen büyünün etkisi ile yanınızda kaldığı için büyünün etkisi bittiğinde kişi de yanınızda kalmak istemeyecektir. Bu yüzden geri Getirme Büyüsü Yapma yeterli değildir mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün bozulması için de bu tesir süresinin bitmesini bekleyebilirsiniz ya da medyuma giderek büyüyü bozdurabilirsiniz. Medyum büyüyü bozduktan sonra artık kişi eski hayatına geri dönecek ve sizi sevmediğini fark edecektir. Bu yüzden kişi sizi terk edecektir. Büyü bozulduktan sonra hiç bir şekilde kişi üzerinde etkisi kalmaz.

Cevap bekleniyor. 0
serife 5 sene 0 Cevap 204 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır