Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner

Soru

Sevgilisi tarafından terk edilen kişiler büyü yöntemi ile sevdikleri insana geri kavuşabilirler. Geri getirme büyülerinin etkileri büyüktür. Bu şekilde giden kişi büyü etkisi altına gireceği için pişman olacak ve kısa zaman da size gelerek af dileyecektir. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu için kişiler mutlaka uygulama sonucunda sevdikleri kişiye kavuşurlar. Sadece büyü uygulaması tehlikeli olabilir. Mutlaka büyünün uygulanması sırasında zarar görmemek için medyuma giderek işlem yaptırmalısınız ve işlemi de doğru bir şekilde uygulamalısınız. Bu şekilde olumsuz bir sonuç almazsınız. Sabun büyüsü hem aşık etme hem de bağlam için kullanılan kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü yöntemini kullanarak sizi terk eden kişinin size tekrar bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sabun büyüsü en kuvvetli bağlama büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini uygulamak için medyuma gittiğiniz de sabun üzerine birkaç tane iğne batırılır. Bu iğneler batırılırken hem giden kişinin ismi söylenir hem de bağlama büyüsü okunur. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlar. Büyünün bir diğer etkisi ise kişiyi kontrol edebilmenizdir. Kişi sizi tekrar terk etmek istediğinde bu sabun üzerindeki iğneleri tekrar sabuna batırarak kişinin gitmesini engelleyebilirsiniz. Bu yüzden tesiri de uzun süren bir büyüdür. Sevgilim bana nasıl geri döner diyen kişiler kalıcı bir çözüm için bu sabun büyüsünü kullanabilirler. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kişinin sizin hakkınızdaki düşünceleri anında değişir. Kişi tamamen artık sizin istediğiniz gibi sizi sevmeye başlar yaptıklarından son derece pişman olur. Gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler her geçen gün daha da artacağı için kısa zaman içerisinde size gelerek sizden af dileyecektir. Sevdiğiniz kişiye bu şekilde kavuşabilirsiniz.

Sabun büyüsü gücü büyük büyülerden olduğu için etkileri de uzunca bir zaman kişinin üzerinde kalır. Fakat büyüyü arada bir de olsa yeniletmeniz gerekir. Çünkü büyünün etkileri sürekli olarak kalıcı olmaz. Mutlaka arada tazelenmesi gerekir. Tekrar medyuma giderek rahatlıkla büyünün yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişinin üzerinde etki etmeye devam eder. Fakat eğer büyünün süresi biter ise kişi büyünün tesirinden çıkacağı için sizi tekrar terk edebilir. Bu durumu da göz önünde bulundurarak zamanında büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Sevgilim bana nasıl geri döner diyen kişiler tesir süresini mutlaka zamanında yeniletmeliler.

Sabun büyüsü yapımı en zor olan bağlama büyülerinden olduğu için bozdurulması da zordur ve zaman alacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün bozulması için medyuma gittiğiniz de büyülü sabunu ve iğneleri de yanınızda götürmeniz gerekir. Medyum bu büyülü sabun üzerine dualar okuyarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra kişi gene eskisi gibi normal bir şekilde davranmaya başlar. Artık sizi sevmediğini anlayacağı için de tekrar sizi terk edecektir.

Celb yöntemi büyü gibi etkili bir yöntemdir. Sevgilim bana nasıl geri döner diyen kişiler bu celb yöntemini de kullanarak sevdikleri insanın kısa zaman içerisinde kendilerine geri dönmesini sağlayabilirler. Bu işlemin herhangi bir tesir süresi yoktur. Bir kez celb yaptırmanız yeterlidir. Kişi üzerinde etkileri sürekli olarak devam edecektir. Bu yüzden de celb yöntemi diğer yöntemlere göre çok daha fazla tercih edilir. Herhangi bir şekilde celb yönteminin kişi üzerinde zararı da yoktur. Bu yönden de celbi tercih edebilirsiniz.

0
kanrevan 4 sene 0 Cevap 248 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır