Sevgilim Bana Geri Dönsün

Soru

Sevgilimle kısa zaman önce ayrıldık. Hala beni sevdiğine inanıyorum ama bence gurur yaptığı için bana geri dönmüyor. Ben de hala onu seviyorum. Bana geri dönmesini istiyorum derken bir arkadaşım bana bir hoca önerdi ve celb yaptırmaya karar verdim. Bu şekilde arkadaşımın önerdiği hocaya giderek sevgilim bana geri dönsün diye celb yaptırdım. Bu celb sayesinde gerçekten çok kısa bir zaman sonra sevdiğim kişi bana geri döndü. Bu celb sayesinde gerçekten sevdiğim adamla mutlu bir birlikteliğim var. İyi ki arkadaşımı dinlemişim de bu celbi yaptırmışım. Bu celbi yaptırmasaydım eğer sevgilim bana asla geri dönmezdi. Şimdi eskisinden de mutlu giden bir ilişkimiz var.

Geri Döndürme Büyüsü

Büyü yöntemi pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Özellikle insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini daha sık tercih ederler. Geri döndürme büyüsü de terk edilen kişilerin tercih ettikleri bir büyü yöntemidir. Bu büyü kara büyüler arasında yer aldığı için etkileri çok büyüktür. Bu büyü yöntemini uyguladıktan sonra mutlaka kısa süre içerisinde sonuç alacaksınızdır. Bu büyünün uygulatılması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Geri döndürme büyüsü kuvvetli bir büyü türü olduğu için kısa zamanda etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat kişilerin mutlaka medyuma giderek işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler tecrübeli ve işinin ehli bir medyum bularak bu büyüyü yaptırabilirler.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü yönteminin uygulanması için medyuma gittiğiniz de sevdiğiniz kişiye ait olan bir eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Büyü bu özel eşya üzerine yapılacaktır. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Eşya üzerine büyü yapıldıktan sonra mutlaka tekrar kişinin evinde bir yere bu eşyanın fark edilmeden geri konulması gerekmektedir. Bu şekilde birkaç gün içerisinde kişi büyünün tesiri altına girecektir ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Medyumlar bu büyünün uygulaması sırasında üç harflileri kullanırlar. Ü. Harfliler de sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler vereceklerdir. Kişi artık tamamen sizi düşünmeye başlayacak ve sizinle birlikte olmak isteyeceği için size geri dönecektir. Bu sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler bu büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Bu büyü çok kuvvetli olduğu için kısa zaman sonra mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır ve sevdiğiniz kişi de size geri dönecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Ger Döndürme Celbi

Geri döndürme celbi çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu celb yöntemini kullanarak da kişiler amaçlarına ulaşabilirler. Celb yöntemi de çok işe yarayan bir yöntemdir. Bu yöntem dualar ile yapıldığı için kısa sürede etkisini gösterir fakat mutlaka celb yönteminin yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Bu sevgilim bana geri dönsün diye celb yaptırdığınızda kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla celbin tesir süresinin yeniletilmesi gerekip gerekmediğini anlayabilirsiniz. Yenileme işlemi için de mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz herhangi bir şekilde işlemi yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde çok büyük zararlar göreceksinizdir. Bu yüzden mutlaka celb işleminin yeniletilmesi için kişilerin medyuma giderek tekrardan işlemi en başından itibaren yaptırmaları gerekmektedir. Bu şekilde işlemin devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.

Cevap bekleniyor. 0
ece gurkan 4 sene 0 Cevap 468 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır