En Tesirli Gideni Eve Döndürme Büyüsü Hangisi

Soru

Büyüler uygulanma yöntemlerine göre farklılık gösterirler. Özellikle bazı büyülerin gücü çok büyüktür. Geri Getirme büyüleri de gücü ve tesiri kuvvetli olan Büyülerden biridir. En Tesirli Gideni Eve Döndürme Büyüsü Hangisi denildiğinde bu büyü nohut Büyüsüdür. Nohut büyüsü yapıldıktan sonra kişi gene size aşık olur ve kısa zamanda sizi terk ettiği gibi geri gelecektir bu şekilde sevdiğiniz kişi ile tekrardan bir araya gelebilirsiniz. Bu büyünün gücü büyük olduğu için mutlaka medyuma gidilerek büyünün yapılması gerekmektedir. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda büyünün tüm olumsuzluklarını üzerinize çekersiniz. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız.

En Tesirli Gideni Eve Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapılması için medyum 41 adet nohut kullanır. Bu nohutların hepsine tek tek büyülü sözcükler okunur ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunur. Bu şekilde nohut büyü yapıldıktan sonra sizi terk eden kişiye bu nohutları yedirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini gösterecektir. Aksi taktirde büyü hiç bir şekilde işe yaramaz. Büyü yapıldıktan sonra kişi kısa zamanda büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve eve geri dönecektir. En Tesirli Gideni Eve Döndürme Büyüsü Hangisi denildiğinde bu nohut Büyüsünü kullandıktan sonra kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır.

En Tesirli Gideni Eve Döndürme Büyüsü Tesir Süresi

Bu büyü çok güçlü olduğu için tesir süresi de uzun süreli olarak kişi üzerinde kalacaktır. Fakat gene de belli bir süre geçtikten sonra büyünün tekrar yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka aynı medyuma giderek büyünün tekrar edilmesini sağlamalısınız. En Tesirli Gideni Eve Döndürme Büyüsü Hangisi denildiğinde bu büyü ancak, yeniletildiği sürece etkisini sürdürmeye devam edecektir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve gene eski hayatına kaldığı yerden devam eder. Bu yüzden de sizi ve evi gene terk edecektir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisine çok dikkat etmeli ve yeniletilmesini mutlaka sağlamalısınız.

0
gonul guzeli 5 sene 0 Cevap 202 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır