En Kuvvetli Geri Getirme Büyüsü Hangisidir

Soru

Geri Getirme büyüleri genellikle kocası ya da sevgilisi tarafından terk edilen kişilerce uygulanmaktadır. Bu büyü yöntemini kullandığınızda rahatlıkla eşiniz ya da sevgiliniz size geri dönecektir. Bu şekilde tekrar sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz ve mutlu birlikteliğiniz devam edebilirsiniz. En kuvvetli geri Getirme Büyüsü hangisi denildiğinde genellikle Bağlama büyüleri kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü ile kişinin gözleri ve kalbi bağlanır. Artık kişi sizden bir başkasını göremez ve düşünemez hale gelecektir. Bu şekilde sadece sizi düşünen kişi kısa zamanda size geri dönecektir.

En Kuvvetli Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bu büyünün yapımını medyum üstlenmelidir. En kuvvetli geri Getirme Büyüsü hangisi denildiğinde bu kalp Bağlama Büyüsü için kişinin herhangi bir eşyasını medyuma götürmeniz gerekmektedir. Medyum bu eşya üzerine büyülü sözcükleri okur ve üç harflilerinde yardımı ile büyüyü tamamlar. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler ve kişi artık sizin yanınızda olmak isteyecek size geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile tekrar bir araya gelerek mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

En Kuvvetli Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Büyülerin belirli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişiler normal hayatlarını yaşamaya devam ederler. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir ve mutlaka büyü tesiri bitmeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. En kuvvetli geri Getirme Büyüsü hangisi denildiğinde bu kalp Bağlama Büyüsünün Tesir süresini gene aynı medyuma giderek yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacak ve gene size geri dönecek sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresinin yeniletilme işlemlerini kesinlikle siz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez sizde büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek yeniletme yaptırmalısınız.

Cevap bekleniyor. 0
demet 5 sene 0 Cevap 317 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır