En Tesirli Geri Getirme Büyüsü Hangisi

Soru

Geri Getirme büyüleri, terk edilen kişiler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Bu büyüleri kullandığınızda büyünün tesir gücüne göre sevdiğiniz insan size belli bir süre sonra geri dönecektir. En Tesirli Geri Getirme Büyüsü hangisi denildiğinde kara Büyüler arasında yer alan fotoğraf Büyüsüdür. Bu büyü direk kişinin fotoğrafı üzerine yapıldığından dolayı kişi diğer geri Getirme büyüleri ne göre çok daha hızlı bir şekilde kişinin üzerinde etki etmeye başlar. Yapım olarak kolay gibi görünen bir büyü olsa da şeytani varlıkların da etkisi ile uygulandığında dolayı büyüyü kişi kendisi yapmaya çalışmamalıdır. Medyuma gidip fotoğraf Büyüsünü yaptırdığınızda büyüden kendiniz etkilenmeyeceksinizdir.

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Fotoğraf Büyüsü için kişinin yüz hatlarının belli olduğu bir fotoğrafı medyuma götürmelisiniz. Medyum bu fotoğrafın arka kısmına kişinin ismini ve geri Getirme Büyüsünün tılsımlı sözcüklerini yazar. Daha sonra fotoğraf önceden okunmuş bir suyun içerisine atılır ve büyüyü şeytani güçler tamamlar. Büyü tamamlandıktan bir kaç gün sonra kişinin sizi aradığını ve size geri dönmek istediğini göreceksinizdir. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile tekrardan birlikte olabilirsiniz. En Tesirli Geri Getirme Büyüsü hangisi denildiğinde bu fotoğraf Büyüsünü uygulamayı tercih edebilirsiniz. Tesiri büyük olduğu için çok daha etkili bir şekilde sevdiğinizin en kısa zamanda size geri dönmesini sağlayacaktır.

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürer

Fotoğraf Büyüsü en Tesirli Geri Getirme Büyüsü olduğu için etkisi uzun süreli olarak kişinin üzerinde kalır, fakat mutlaka bu etki zaman içerisinde azalmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyünün kişi üzerindeki etkilerini sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyü tesiri azaldığında kişi gene sizi terk edecektir. Sevdiğiniz kişiden ayrılmak istemiyorsanız mutlaka büyünün medyum tarafından tekrar yapılmasını sağlamalısınız. Büyü yeniletildiğinde etkisi ve gücü de yenilenecek ve gene eskisi gibi kişi üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizinle birlikte olmaya devam eder. En Tesirli Geri Getirme Büyüsü hangisi soranlar için fotoğraf Büyüsüdür. Bu büyüyü kullanarak tekrar eski sevgiliniz ile birlikte olabilirsiniz.

0
cisil 5 sene 0 Cevap 204 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır