En Çok Tercih Edilen Büyüler Hangisidir?

Soru

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada dolaşırken karşıma bir büyü ile ilgili paylaşım denk geldi. Daha önce hiç büyüler ile ilgili araştırma içerisinde bulunmadım. Ancak başlık çok dikkatimi çekince okudum. Oldukça uzun bir anlatım olmuştu orada aşk büyüsü üzerine anlatım olsa da başka büyü çeşitlerinin de olduğuna değinmişti yazıdaki anlatımda. Fakat ben aşk büyüsü hakkında orada okuduğum paylaşımdan ne olduğunu anladım. Bağlama büyüsü, evlenme büyüsü, yumurta büyüsü, kaşık büyüsü, toprak büyüsü gibi daha birçok büyü çeşidinin olduğunu gördüm. Şimdi merak ettiğim şey tam olarak şu; en çok insanlar tarafından hangi büyüler tercih ediliyor, büyü yaptıranlar gerçekten istediklerine ulaşabildiler mi cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aşk Büyüleri

Kadim büyü kitaplarında aşk büyülerine geniş bir yer ayrılmıştır. Neredeyse en çok tercih edilen büyülerden birisidir. Kadın kocasına, kız sevgilisine, erkek kız arkadaşına, birine aşık olan diğerine vs. herkes herkese aşık etme büyüsü yaptırabiliyor. Aşk büyülerinin de birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında hangisinin yapılması gerekir gibi bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır.

Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri de kendi içinde birçok çeşide bölünüyor. Kocayı eve bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, eve bağlama büyüsü, kadını evine bağlama büyüsü gibi çeşitleri var. Daha önce bağlama büyüsü yaptıranlar var mı?

Evlenme Büyüleri

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsünden sonra en çok yaptırılan büyülerden birisi de evlenme büyüleri gibi görünüyor. Evlilik büyüleri genelde sevgililer tarafından tercih edilen bir büyü olduğuna dair paylaşımlara denk geldim. Peki, daha önce evlenme büyüsü yaptıran oldu mu, olduysa gerçekten evlenmeleri için bir kolaylık gördüler mi?

Aşk büyüsü, evlenme büyüsü ve bağlama büyüsü zannederiz ki en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Ancak daha o kadar çok büyü var ki diğerleri gerçekten insanlar tarafından tercih ediliyor mu? Mesela; kaşık büyüsü daha önceden yaptıran oldu mu?

0
gulhayat 4 sene 0 Cevap 220 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır