Muska Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soru

Eşim ile çok mutlu bir evliliğimiz var iken birden bire hiçbir sebep yokken aramız bozuldu. Uzun süredir bana karşı çok soğuk davranıyor ve ortada hiçbir sebep yokken sürekli olarak kavga etmeye başladık. Bana karşı oldukça saygısız ve kırıcı sözler söylüyor. Sanki kendisi gibi davranmıyor. Bir şeyin etkisinde gibi sürekli olarak bana karşı soğuk davranıyor. Eşimin üzerinde büyü olabileceğinden şüpheleniyorum. Geçen gün yastığının içinde bir muska buldum. Bu muska büyülü olabilir diye düşünüyorum. Muska büyüsü nasıl anlaşılır? Bu büyünün bozulması için ne yapmak gerekiyor? Eşimin davranışlarının eskiye dönmesini istiyorum. Eskisi gibi mutlu bir evliliğimiz olsun istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor?

Muska Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Genelde muska büyüsü ayrılıklar için çok fazla kullanılmaktadır. Bu şekilde muska büyüsünü kullanarak çok mutlu çiftlerin bile kısa zaman içerisinde birbirlerinden soğumasını ve ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde amacınıza kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Muska büyüsü için medyum üç harflileri kullanarak bu büyüyü yazar. Daha sonra muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı anda kişiler birbirlerine karşı olmadıkları kadar soğuk davranmaya başlayacaklardır. Muska büyüsü nasıl anlaşılır? Denildiğinde kişiler sürekli olarak sebepsiz yere kavga ediyorlar ise ve birbirlerine karşı soğuk davranıyorlar ise büyü var demektir. Bu şekilde büyü olduğunu anlayabilirsiniz.

Muska Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadar Sürer?

Muska büyüsü tesir süresi kuvvetli olan büyülerden biridir. Bu büyünün yapılması sonrasında uzun bir süre etkisi kişiler üzerinde görülecektir. Fakat belli bir süre sonra mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyü kişiler üzerindeki etkisini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmalısınız ve büyünün zamanı geldiğinde yeniletilmesini sağlamalısınız. Muska büyüsü nasıl anlaşılır? Denildiğinde eğer kişilerin davranışı değişiyor ise büyü var demektir. Büyünün tesiri bitmeye başladığında ise kişiler tam tersine birbirlerine karşı oldukça doğal davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden büyünün hemen yeniletilmesi gerekecektir. Büyü yeniletilmesi için tekrar medyuma gitmeli ve kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz yönlerini kendi üzerinize çekeceksinizdir. Medyum yeni bir muska yazar ve büyü yenilenmiş olacaktır. Eski muska ile yeni muskanın yerini değiştirdiğinizde gene büyü aynı etkiyi göstermeye devam edecek ve çiftler kısa süre içerisinde birbirlerinden soğuyarak ayrılacaklardır.

Muska Büyüsü Nasıl Bozulur?

Muska büyüsü bozulması zor bir büyüdür. Bunun için medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Ancak bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayacaksınızdır. Büyü bozulması için muska açılır ve büyü tersten yapılır. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişiler üzerindeki etkileri de ortadan kalkacaktır. Büyünün etkisi kalktıktan sonra kişiler gene birbirlerine karşı normal bir şekilde davranmaya başlarlar ve birbirlerine geri döneceklerdir. Muska büyüsü nasıl anlaşılır? Denildiğinde çift normal bir şekilde hareket etmiyorlar ise üzerlerinde büyü var demektir. Bu şekilde büyüyü bozduğunuzda kişiler gene normal hayatlarına geri döneceklerdir. Büyü yöntemi çok güçlü olduğu için hiçbir şekilde siz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilirler ya da büyüden bu kez siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde kendiniz büyünün etkilerinden korumuş olacaksınızdır. Büyü bozulduktan sonra kişiler hiçbir şekilde büyüye dair bir şey hatırlamazlar. Üzerlerinde büyü olduğunu da anlamayacaklardır.

0
demo demo 4 sene 0 Cevap 196 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır