Çok Etkili Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Soru

İnsanlar büyü yöntemlerini genel olarak aşk için kullanmayı tercih etmektedirler. Büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir ve sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insana kavuşacaksınızdır. Çok etkili aşk büyüsü yapımı zor olan büyülerden biridir ve aynı zamanda tehlikelidir de. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekir. Hiçbir şekilde kendi başınıza herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz etkileri ile karşılaşacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Bu aşk büyüsü uygulanması için kişinin özel bir eşyası kullanılır. Bu özel eşya üzerine büyülü sözcükler okunur ve büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka bu eşyanın kişinin evinde bir yere tekrardan saklanması gerekir. Büyü ancak bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi size aşık olacaktır. Çok etkili aşk büyüsü tesir süresi boyunca kişi sizi sevecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine de mutlaka dikkat etmeli ve bu süre sonra ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü tesiri yeniletildiğin de gene kişi üzerinde etkisini göstermeye devam eder ve kişi gene size aşık olacak ve sizin yanınızda olmak isteyecektir.

Aşk Büyüsünde Fotoğraf Büyüsü Tercih Ediliyormu?

Büyü yöntemini insanlar karşı tarafın duygu ve düşüncelerini kontrol etmek için uygulanmaktadır. Özellikle aşk büyüsü çok fazla tercih edilir. Bu büyülerden biri de fotoğraf büyüsü olup aşk için kullanılır. Fotoğraf Büyüsü için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz hiç bir şekilde bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi de etkilemeye başlayacaktır. Fotoğraf Büyüsü için büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı üzerine tılsımlı sözcükler okunur ve fotoğraf yakılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır.

Büyü yapıldıktan sonra kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Kısa zamanda size gelerek duygularını açar. Fotoğraf Büyüsü Gücü büyük olan ve sürekli tercih edilen bir aşk Büyüsüdür. Tesir süresi de uzun sürmektedir. Bu şekilde sizde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar sürekli kişiye vesvese verirler. Bu şekilde kişi daha hızlı büyünün tesiri altına girer. Bu yüzden de kişi en kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Sevdiği kişiye ulaşmaya çalışan kişiler normal, yollar ile bunu başaramadıkların da bu şekilde fotoğraf büyüsünü kullanırlar. Büyü gücü çok büyük olsa bile Dinimizde bu yöntemi kullanmayı tercih etmek günahtır. Bu yüzden bizler bu büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

0
nergis 4 sene 0 Cevap 202 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır