Büyüyle Kıskandırma Olurmu

Soru

Kısa zaman önce bir sevgilim oldu ve güzel giden bir ilişkimiz vardı. Ama bir türlü sevgilim beni kıskanmıyordu. Hatta beni kıskanması için neler yaptım ama adam bir türlü beni kıskanmıyor. Ona neden beni kıskanmıyorsun dediğim de ise benim yapım bu şekilde diye cevap verdi. Ama bence seven insan kıskanır. Ben de sevgilim beni kıskansın diye celb yaptırmaya karar verdim. Daha öncede celb işlemini kullanmıştım işe yaramıştı. Sevgilim beni nasıl kıskanır diye medyuma gittiğim ve kıskançlık celbi yaptırdım. Bu celb sayesinde gerçekten kısa zaman içerisinde sevgilim beni kıskanmaya başladı. Artık çok mutluyum ve ilişkimiz de eskisinden daha iyi gidiyor. Artık sevildiğimi hissediyorum çok mutluyum. İyi ki bu celbi yaptırmışım.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Yapıır?

Kıskançlık büyüsü kişilerin kendilerini kıskanmaları için uyguladıkları yöntemlerden biridir. Bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyünün yapılması için karşı tarafın özel çamaşırına ihtiyaç vardır. Bu çamaşır üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kısa zaman içerisinde büyü etkisini göstermeye başlar. Sevgilim beni nasıl kıskanır diyenler rahatlıkla bu işlemi uygulatabilirler. Büyü uygulandıktan sonra kişinin size karşı olan davranışları kısa zaman içerisinde değişmeye başlayacaktır. Artık kişi sizi kıskanmaya başlar. Bu tarz büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemleri yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz etkileri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyü yapıldıktan sonra da mutlaka tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi de oldukça önemlidir. Tesir süresi biter ise kişi normal hayatına devam edecektir. Bu yüzden dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Büyünün tesir süresi biter ise kısa zaman içerisinde kişi normal hayatına devam edecektir. Bu yüzden mutlaka tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Tesir süresi için mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde bu işlemi kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de işlem gene en başından itibaren yapılır. Bu şekilde rahatlıkla işlemin yeniletilmesini sağlarsınız. Sevgilim beni nasıl kıskanır diyenler mutlaka tesir süresine çok önem vermelilerdir. Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu tesir süresi bitmeye başladığında kişinin size karşı olan davranışları gene eskisi gibi olmaya başlayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmalı ve hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kıskançlık Celbi Yaptırmak

Kıskançlık celbi de kişiler tarafından çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Celb işlemi için mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu işlemi her medyum uygulayamaz. Celb uygulandıktan kısa bir süre sonra etkileri kişiler üzerinde görülmeye başlanır. Celb tamamen dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için de herhangi bir zararı yoktur. Rahatlıkla bu yöntemi kullanabilirsiniz. Büyü yerine bu yöntem çok daha fazla kullanılmaktadır. Medyumlar da bu yöntemi daha çok tercih ederler. Celb yöntemini kullanan kişiler mutlaka tesir süresine de dikkat etmelilerdir. Aksi taktirde celb işleminin tesir süresi biter ise hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmaz. Celb işlemi büyüye göre de çok daha kısa süre etkisini göstermektedir. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmalısınız.  Tesir süresinin yeniletilmesi için de kişiler herhangi bir şey yapmamalıdır. Mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Bu şekilde rahatlıkla celb işleminin yeniletilmesini sağlayarak işlemin devamlılığını sağlayabilirsiniz ve sevgiliniz gene sizi kıskanmaya devam edecektir.

0
huunkar 4 sene 0 Cevap 202 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır