Kocamın Kıskançlığı Nasıl Biter

Soru

Kocamla evliliğimizin ilk başlarında kıskançlık ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorduk. Ama evliliğimiz ilerledikçe sanki adam bir anda değişti ve çok kıskanç biri olmaya başladı. Artık dışarıya bile zor çıkar olmuştum. Çalışmamı bile istemiyordu. Onunla bu durumu konuştum bu şekilde yaşayamayacağımı anlatmaya çalıştım ama o hiç oralı bile olmadı. En sonunda ben de dayanamadım ve bu durumu çözmek için iyi bir medyuma gittim. Kocamın kıskançlığı nasıl biter diye medyuma celb yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan kısa bir süre sonra gerçekten kocamın bana karşı olan davranışları değişmeye başladı. Artık gene eskiden olduğu gibi normal davranmaya başladı ve gereksiz yere kıskançlık yapmıyordu. Bu celb sayesinde evliliğimi kurtarmış oldum yoksa bu kıskançlık yüzünden eşimden ayrılacaktım.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü karşı tarafın kıskançlığını önlemek için yapılan güçlü büyülerden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman içerisinde karşınızdaki kişinin kıskançlığı bitecek ve istediğiniz gibi biri olacaktır. Kocamın kıskançlığı nasıl biter diyen kişiler bu kıskançlık büyüsünü yaptırarak kısa zaman da eşlerinin kıskançlığından kurtulabilirler. Bu şekilde rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğiniz de eşinize ait olan bir özel eşyayı ya da çamaşırı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü yapılır. Büyü yapıldıktan sonra bu eşyayı da mutlaka gene eşinize fark ettirmeden yerine geri koymalısınız. Büyü kişiye yakın olduğu sürece etkilerini sürdürmeye devam edecektir. Kısa zaman sonra eşinizin size karşı olan davranışlarının değiştiğini göreceksiniz. Kişi artık tamamen iradesini yitireceği için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kıskançlık büyüsü tesir süresine mutlaka çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkisi kısa zaman da biter ve bu kez eşiniz gene size karşı eskisi gibi davranmaya devam eder. Artık gene eskisi gibi kıskanç biri olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesiri bitmeden önce medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyuma gitmeden büyüyü kendiniz de yenilemeye kalkmamalısınız. Büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi gene kıskançlık yapmaya başlıyor ise büyünün etkisi bitiyor demektir. Kocamın kıskançlığı nasıl biter denildiğinde büyü için tesir süresi çok önemlidir. Mutlaka ara ara büyünün tesir süresinin yeniletilmesine dikkat etmelisiniz.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kıskançlık büyüsü ya da bunun gibi diğer büyülerin hepsi dinimize göre çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılırlar. Bu yüzden hiçbir şekilde bizler bu yöntemi kullanmayı denemiyoruz siz de büyü yöntemini denememelisiniz. Bunun yerine mutlaka doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Eşinizle konuşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü geçici bir yöntemdir ve etkileri bittiğinde her şey gene eskisi gibi olacaktır. Bu yüzden normal yollardan sorunlarınızı çözmek sizin için çok daha iyi olacak.

Kıskançlık Celbi Yaptırmak

Kıskançlık celbi büyüye alternatif olarak kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntem insanlar tarafından çok daha fazla tercih edilir. Bunun sebebi ise büyü gibi tehlikeli olmayışı ve tesir süresinin de ömür boyu etki etmesidir. Büyüde sürekli yenileme yapmanız gerekir ama celb de öyle değildir. Kıskançlık celbi yaptırdıktan sonra tekrar bir işlem yaptırmanıza gerek yoktur. Bu şekilde eşinizin size karşı olan davranışlarını değiştirerek mutlu bir evlilik yaşamaya devam edebilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
ilgin 4 sene 0 Cevap 192 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır