Nohut Büyüsü ile Kişiyi Aşık Etme

Soru

Nohut büyüsü kişilerin sevdiği kadına ya da adama ulaşabilmesi, onu etkisi altına alarak kendine aşık etmesi için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyüyü uyguladığınızda kişi artık kendi hisleri dışında tamamen büyünün kontrolü ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede sevdiğiniz insana kavuşursunuz ve onunla birlikte olacaksınızdır. Sadece nohut büyüsü ile kişiyi aşık etme işlemi uygulanırken dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyüyü kendinizde uygulayabilirsiniz fakat büyünün uygulanması dışına çıkarak aksi bir şey yaparsanız büyü bu kez sizi etkisi altına alacaktır ve olumsu olaylar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden iyi bir medyuma gidip büyüyü ona yaptırmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Nohut Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Nohut büyüsü uygulandıktan sonra kişi kendi aklı ve fikri ile hareket edemez. Büyü ona ne hissetmesi gerektiğini ve ne yapması gerektiğini söyler. Kişi de tamamen büyünün tesiri ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede size karşı hisleri olduğunu zanneder ve size açılacaktır. Kişi çok kısa bir süre içerisinde size gelir. Bu büyü sayesinde kısa sürede sevdiğiniz insana ulaşacaksınızdır. Fakat bu durum tamamen geçicidir. Kişinin hisleri gerçek olmadığı için ancak büyü tesiri boyunca sizin yanınızda olacaktır. Nohut büyüsü ile kişiyi aşık etme tesir süresine mutlaka çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü tesir süresi boyunca kişi sizi sevecek ve yanınızda olacaktır.

Nohut Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Nohut büyüsü tesir süresi bittiğinde mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri süreklilik kazanacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Nohut büyüsü ile kişiyi aşık etme için yenileme işlemlerini de mutlaka medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yeniletilmez ise kişi kısa sürede her şeyin farkına varacaktır ve sizi gerçekten sevmediğini anlayacağı için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Kişinin sürekli olarak yanınızda sizinle birlikte olmasını istiyorsanız mutlaka büyünün yeniletilme işlemlerine önem vermelisinizdir. Aksi taktirde bu büyünün hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır, sizde amacınıza ulaşamayacaksınızdır.

0
fikri 5 sene 0 Cevap 170 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır