Gümüş Kaşık Büyüsü İle Aşık Etme

Soru

Büyülerin yapımında şeytani varlıklar kullanıldığı için etkisini kişiler üzerinde çok hızlı bir şekilde görürsünüz. İnsanlar da ulaşamadıkları amaçlarına bu yöntemle ulaşmaya çalışırlar. Genelde gümüş kaşık Büyüsü aşk için uygulanan bir büyü türüdür. Gümüş kaşık Büyüsü İle Aşık etme için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde kendiniz de büyüden olumsuz yönde etkilenir ve enerji alanınıza şeytani güçlerin girmesine sebep olabilirsiniz. Bu büyü gücünü bu varlıklardan aldığı için çok kısa zamanda istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayacaksınızdır. Büyü yapımında dikkatli olduğunuz sürece herhangi bir problem yaşamayacaksınızdır.

Gümüş Kaşık Büyüsü İle Aşık Etme Nasıl Uygulanır

Büyünün uygulanması için gerçekten gümüş bir kaşık kullanılmaktadır. Bu gümüş kaşık üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Daha sonra medyum şeytani varlıklar ile birlikte büyülü sözcükleri okurlar ve büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka büyü yapılan kişinin bir kez olsun bu gümüş kaşık ile yemek yemesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde  büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyü hiç bir şekilde kişi üzerinde etkili olmaz. Gümüş kaşık Büyüsü İle Aşık etme bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Büyü yavaş yavaş kişiyi tesiri altına alır. Kişi büyünün tesiri ile sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Sürekli olarak sizi arayacak ve size olan sevgisini dile getirecektir.

Gümüş Kaşık Büyüsü İle Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Gümüş Kaşık Büyüsü zor Büyülerden biridir ve tesir etme gücü de oldukça büyüktür. Fakat büyü Tesir gücünü kaybettiğinde artık tamamen büyüden kurtulacağım için normal yaşantısına geri dönecek ve sizi de sevmediğini fark edeceği için terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Gümüş kaşık Büyüsü İle Aşık etme için gene aynı medyuma giderek gümüş kaşığı da yanınızda götürmelisiniz. Bu kaşık üzerine tekrar büyü yapılır ve kişi üzerindeki etkilerinin yeniletilmesi sağlanır. Büyü yeniletildiğinde kişi gene büyünün etkisi ile hareket edeceği için sizin yanınızda kalmaya ve sizi sevmeye devam edecektir.

0
gulderen 5 sene 0 Cevap 181 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır