Kocamı Eve Büyüyle Nasıl Bağlarım?

Soru

Kocamın, gözü hep başka kadınlarda ve artık eve bile uğramaz oldu. Kocamın, üzerinde büyü olduğunu düşünüyorum. Normal de bu şekilde davranmazdı, kocamı Eve bağlamak ve onu geri döndürmek istiyorum. Kocamı Büyüyle eve nasıl bağlarım? Bunun için hangi büyü yöntemini uygulamam gerekiyor, ayrıca bu tarz büyü yöntemlerini kendim uygulayabilir miyim? Bağlama Büyüsü gibi büyüleri kullanarak eşimi kendime bağlayabilir miyim? Bu tarz Büyülerin, tehlikeleri var mıdır? İnternette okuduğum bilgilere göre bu tarz Büyülerin yapımında üç harfliler kullanılmakta ve bu varlıklar karşı tarafın davranışlarını kontrol etmektedir, yazıyordu. Bu varlıkların bize herhangi bir zararı olur mu, korunmak için ne yapmamız gerekiyor?

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiç bir şekilde böyle güçlü büyüleri internetten olduğunuz bilgilere göre kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarından üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Kocamı Büyüyle eve nasıl bağlarım? Dediğiniz de Bağlama büyüsünü yaptırmanız gerek ektedir. Bu büyü için medyum eşinize bir muska yazacaktır. Bu muska yazılırken üç harflilerin gücünden de yardım alınır. Bu şekilde muska tamamlandıktan sonra evinizde eşinizin bulamayacağı bir yere bu muskayı saklamanın gerekmektedir. Bu şekilde büyü evinizde olduğu sürece eşiniz üzerinde etkisini gösterecektir ve eşiniz evine bağlı bir erkek haline gelecektir. Artık kişi büyünün etkisi altında kalacağı için artık tamamen iradesiz kalacaktır. Büyü gücü çok büyük olduğu için üç harfliler de kişiye vesvese vereceği in kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Kişi kısa üste içerisinde size bağlanacak ve evine bağlı bir erkek haline gelecektir.

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyüler için tesir süresi çok önemlidir. Büyünün gücü ne kadar büyük olursa etkileri de o kadar uzun sürecektir. Bu yüzden büyünün tesirine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Kocamı Büyüyle eve nasıl bağlarım? Denildiğinde bu Bağlama büyüsünün tesiri sürdüğü sürece eşiniz size bağlı olmaya devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde sizde büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum gene bir muska yazarak büyünün yeniletilmesini sağlar. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisinden çıkacağı için olup bitenin, farkına varacaktır ve üzerinde büyü olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir.

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Büyü yapmak ve yaptırmak dinimize göre son derece günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınızda mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden kesinlikle büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınızda Allaha şirk koşmuş olursunuz. Normal yollar ile eşinizi kendinize bağlamayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Böylelikle doğal yolları kullandığınızda büyünün olumsuz etkilerinden de etkilenmemiş olacaksınızdır. Ayrıca büyü geçici bir yöntemdir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi normal bir şekilde hareket edeceği için sizi terk edecektir. Fakat doğal yollar ile sevdiğinize kavuştuğunuzda eşiniz evine tamamen isteyerek bağlı ve sadık biri olacaktır. Böylesi de sizin için daha iyi ve daha kalıcı olacaktır. Büyü yerine mutlaka doğal yolları kullanmayı tercih etmelisiniz.

0
beyaz 4 sene 0 Cevap 197 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır