Kocamın Gözü Benden Başkasını Görmemesi İçin Ne Yapmalıyım

Soru

Boşanmaların en büyük sebebi aldatmadır. Evli çifteler günümüzde birbirlerine karşı ihanet içerisine girebilirler. Bu durumu erkeklerin daha çok yaptığı bilinmektedir. Özellikle maddi durumu iyi olan erkeklerin, bakar kadınlar tarafından kolay bir şekilde kandırıldığını biliyoruz. Bazen ise kadının ilgisiz davranmasından sıkılan erkek kendini daha değerli hissetmek için başka kadınlara yönelir. Eğer siz kocanız için ilgili bir eş iseniz kocanızın sizi aldatması düşük bir ihtimaldir. Fakat bazı kadınlar işini sağlama almak ister ve kocamın gözü benden başkasını görmesin gibi düşünce içine girerek, büyü yaptırmak gibi yapılması günah olan yollara saparlar. Bu büyüler bağlama büyüleri gibi büyü çeşitleri olabilir. Büyü yaptırmak hiçbir zaman kesin çözün değildir. Olumlu sonuç alabilirsiniz fakat bu durum çok uzun süremeyecektir. Uzun soluklu olması için bazı kadınların ise bağlama celbi yaptırdığı bilinmektedir. Bağlama celbi alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre kesinlikle günah değildir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapmak ve yaptırmak için kesinlikle iyice düşünmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi ise bağlama büyüsü ve diğer büyülerin yardım alınmadan yapılması kesinlikle ok tehlikelidir. Eğer yanlış yapılırsa ortaya çok tehlikeli ve geri dönülmesi neredeyse imkânsız sonuçlar çıkartabilir. Kocamın gözü benden başkasını görmesin derken yanlış yapılan büyü sayesinde kocanız sizden iyice uzaklaşabilir hatta başka kadınlara yönelebilir. Bu sebeple kesinlikle bağlama büyüsü için alanında uzman medyumlardan yardım alınması gerekir. Aynı zamanda bağlama büyüsü hakkında yeteri kadar bilgili, daha önceden bağlama büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alabilirsiniz. Kocanız için bağlama büyüsü yaptırdığınız takdirde kocanızın gözü sizden başkasını görmeyecek ve tek sizin için atan bir kalbe sahip olacaktır. Aynı zamanda eğer sizden başka sevdiği bir kadın var ise onu unutacaktır. Bağlama büyüsü bu etkileri gösterebilmesi için uzun soluklu olası gerekir. Bunun için ise yardım aldığınız alanında uzman medyumlardan kırk bir günde bir gidip bağlama büyüsünü yeniletmeniz gerekmektedir. Bu durumdan sıkılan kadınların bağlama büyünsün maliyeti olması sebebi ile bağlama celbi yaptırmaya kadar verirler. Bağlama celbinin maliyeti yüksek olsa dahi uzun soluklu olup yeniletilmesine veya tekrarlanmasına gerek duyulmaz.

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Bağlama celbi alnında uzman medyumların söylediğine göre bağlama büyüsü ile tamamen farklıdır ve günah değildir. Aynı zamanda yapım aşamasında herhangi bir tehlike bulunmaz. Bağlama celbini kişiler kendileri için veya yakınları için yapamazlar. Bunun sebebi ise kan bağı olmayan kişilere yapılabilir. Bağlama celbi içinde yardım almak gereklidir. Birçok kişi alanında uzman medyumlardan yardım alırken bazı kişiler ise daha önceden bağlama celbi yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alır. Aynı zaman da yardım almak için bağlama celbi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden de yardım alabilirsiniz. Günümüzde bağlama celbini birçok kişi bilmemektedir. Bilen kişilerin ise kocamın gözü benden başkasını görmesin, kocam başka kadınlara asla bakmasın gibi düşünceler ile yaptırdıkları bilinir. Bağlama celbi aynı zamanda çok kuvvetlidir. Kuvvetli olması sebebi ile kocanıza yapılan kötü büyülerden sizi korumaktadır. Aynı zamanda koruyucu olarak da bilinen bağlama celbini, bilen kişilerin kendileri içinde yaptırdıkları bilinmektedir. Günümüzde bağlama celbi yaptıran kadınların son derece memnun kaldıkları gözlemlenmektedir. Halk arasında fazla bilinmediğinden dolayı çok sık yaptırılmaz. Bağlama celbi yaptıran kişilerin herhangi bir tehlike ile karşı karşıya gelmediği bilinmektedir. Bunun sebebi ise yapım aşamasında sadece iyi niyetli duaların okunmasından kaynaklanır. Bağlama celbi yaptırdıktan sonra kocanızın gözü sizden başka kimseyi görmez.

Cevap bekleniyor. 0
Hurriyet 4 sene 0 Cevap 451 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır