Saç Büyüsü ile Bağlama Yaptıran Varmı?

Soru

Büyülerin genel yapım amacı kişilerin sevdiklerinin kalbini bağlamalarıdır. Bağlama büyülerinin gücü çok büyük olduğu için anında etkisini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Büyü ile istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize bağlayabilirdiniz. Saç Büyüsü ile Bağlama yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi anında size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Bu sayede sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyünün yapımı kolay gibi gözükse de mutlaka medyuma giderek yapılması gerekmektedir. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkar iseniz kısa sürede büyünün zararları ile karşılaşacaksınızdır. Bu yüzden zarar görmemek için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Saç Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır

Saç Büyüsü ile Bağlama yapılacağı zaman büyü yapılacak olan kişinin saç teline ihtiyaç vardır. Bu saç teli üzerine büyülü sözcükler söylenir ve düğümler atılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Saç büyüsü ile Bağlama yapıldıktan sonra kişinin davranışları değişmeye başlayacaktır. Kişi kısa zamanda size karşı duygular besler ve sizden hoşlanmaya başlayacaktır. Kişi bu duyguların yoğunluğuna dayanamaz ve kısa sürede size gelerek duygularını açar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Saç Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi

Büyüler için tesir süresinin önemi çok büyüktür. Bir büyü ne kadar uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder ise gücü o kadar büyük olacak ve sevdiğiniz kişi yanınızda o kadar uzun süre kalacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise anında kişi sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Saç büyüsü  ile Bağlama Tesir süresinin yeniletilmesi için  mutlaka medyuma gidip büyüyü en başından tekrar ettirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü tekrar edildiği sürece devamlılığı sağlanacak ve kişi üzerinde etkileri sürecektir. Büyü yenileme işlemini siz kendiniz yapmamalısınız. Aksi taktirde kısa süre içerisinde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çeker ve zarar görürsünüz. Bu işlem için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum sizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Tesir süresi yeniletilmez işlemine mutlaka bu süre sona ermeden önce başlamanız gerekir. Aksi taktirde kişi olup bitenin farkına varacaktır.

Cevap bekleniyor. 0
aytul 4 sene 0 Cevap 221 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır