Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nasıl Olur?

Soru

Uzun süredir kızım farklı davranışlar sergiliyor. Normalde hiç sevmeyeceği birine karşı uzun zamandır hisler besliyor. Bu kişiden önceden nefret ederken şimdi anormal bir şekilde bu kişiye bağlandı. Hiçbir şekilde kızımın düşüncelerini ve duygularını değiştiremiyoruz. Bu kişi için çevresinden ve bizden bile vazgeçti. Sanki gözlerinin önünde bir perde varmış gibi davranıyor. Kızımın üzerinde büyü olduğundan şüpheleniyorum. Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? Kızımın üzerinde büyü olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ve bu durumu nasıl çözebiliriz? İnternetten okuduğum bilgilere göre bir kişinin davranışlarında aniden değişiklik oluyor ise bu durum tamamen bilinçsizdir ve büyü yüzündendir diyordu. Kızımın üzerindeki bu bağlama büyüsünün bozulmasını nasıl sağlayabilirim?

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyülerinin gücü çok büyüktür. Yapıldıkları andan itibaren kişiler üzerinde etkileri bariz bir şekilde görülmeye başlayacaktır. Kişiler artık hiçbir şekilde normal biri gibi davranmayacaklardır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişiler hiç sevmedikleri birine bile aşık olabilirler. Bu bağlama büyüsü yapılması için medyuma gidildiğinde kişiye ait olan bir eşya üzerine büyü yapılır. Daha sonra bu eşya gene kişinin evinde bir yere saklanır ve kişi kısa zaman içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyü gücü çok büyük olduğu için anında tesirini gösterir. Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? Denildiğinde kişi ilk olarak garip davranmaya başlar ve kendi iradesi ile kararlar almayacaktır. Kısa zamanda kişi sevmediği birini sürekli olarak düşünmeye başlar ve onunla birlikte olmak isteyecektir. Kişi bu şekilde tutarsız davranışlar sergiliyor ise mutlaka üzerinde büyü var demektir. Büyü bozulmadığı ya da tesir süresi sona ermediği sürece kişiyi gene etkisi altında tutmaya devam edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bağlama büyüsü güçlü bir büyü yöntemi olsa da belli bir süre sonra büyünün tesiri sona erecektir. Büyünün tesiri bitmeye başladığında kişinin davranışlarında büyük bir değişim görülür. Kişi yavaş yavaş normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır ve sizden de uzaklaşacaktır. Bu yüzden büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için de mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde gene büyü aynı şekilde tekrar edilecek ve tesir süresi yeniletilecektir. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? Denildiğinde büyü yeniletildiğinde bu etkiler gene aynı şekilde kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Büyü yeniletilmez ise kişi anında normal hayatına geri dönecek ve size karşı da hiçbir şekilde bir şey hissetmeyecektir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi sizi terk edecek normal yaşantısına devam edecektir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekir. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda yanlış bir şey yaparsanız bu kez büyünün tüm etkisini kendi üzerinize çekmiş olursunuz ve üç harflilerin de dikkatini çekeceksinizdir. Bu yüzden bu varlıklar size musallat olabilirler. Medyuma gittiğinizde ise medyum sizi bu tehlikelerden koruyacak ve büyünün kısa zaman içerisinde bozulmasını sağlayacaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? Denildiğinde büyü bozulduktan sonra bu belirtilerin hepsi ortadan kalkacaktır. Kişi büyü bozulduktan sonra günlük hayatına hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde kişi üzerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaktır. Büyünün bu şekilde bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
cengizhan 4 sene 0 Cevap 220 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır