Sevgi Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Soru

Büyü mistik ve güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemi çok eski çağlardan bu yana insanlar sürekli olarak kullanmışlardır ve halen de günümüzde pek çok farklı amaç için bu yöntem uygulanmaktadır. Büyü yöntemini kullanırken insanlar mutlaka dikkatli olmalılardır. Bu yöntemin uygulanmasında kişiler mutlaka medyum tercih etmelilerdir. Kişi kendisi büyü yöntemini kullanmaya kalktığında eğer standardın dışına çıkarsa ve yanlış bir şey yaparsa üç harflilerin dikkatini çekecektir, musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka büyü yapımı için medyuma gitmelisiniz, kendinizi bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz. Sevgi büyüsü güçlü büyülerden biri olduğu için uygulandıktan çok kısa bir süre sonra etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size karşı sempati duymasını ve sevmesini sağlayabilirsiniz. Sevgi büyüsü kişinin size aşık olmasını sağlar ve aynı zamanda kişinin kalbinin de size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu yüzden çok sık tercih edilmektedir.

Sevgi Büyüsü Yaptırsam Günaha Girer miyim?

Dinimizde büyülere yer verilmektedir, fakat büyüden iyi bahsedilmez. Büyü uygulandığında kişi artık kendi kararları ile hareket etmediği için kendi hayatı ile ilgili kararları veremez, hayatı ve kaderi değişmeye başlar. Bu yüzden de dinimizce büyü yöntemini uygulamak kesinlikle yasaklanmıştır. Bu yöntem ile kişilerin hayatlarını değiştiren kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizler bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz, ne amaçla olursa olsun sizlere de asla tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi uygulamak yerine kendiniz amacınız için çabalamalısınız. Sevdiğiniz insana kavuşmak için onu doğal yollar ile etkilemeye çalışmalısınız.

Daha Önce Sevgi Büyüsü Yaptırmış Olanlar Var mı?

Arkadaşlar, daha önce sevgi büyüsü veya diğer sevgiye yönelik büyü yaptıranların bu konu hakkındaki yorumlarını çok merak ediyorum.

0
demet 5 sene 0 Cevap 193 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır