Bez Bebek Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Soru

Büyü yöntemleri uygulanırken çok farklı materyaller tercih edilir. Genelde voodoo Büyüsü olarak geçen bez bebek Büyüsü çok kuvvetlidir. Bu büyü aşk için uygulanır. Kişiye acı verilerek kişinin size bağlanması sağlanmaktadır. Fakat büyünün gücü o kadar büyüktür ki mutlaka yapımında çok dikkatli olmak gerekmektedir. Büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyüyü uygulamaya kalkmamalısınız. Kuvvetli Bez Bebek Büyüsü yapıldıktan kısa süre sonra kişiyi tesiri altına alır ve amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kuvvetli Bez Bebek Büyüsü Nasıl Yapılır

Bez bebek Büyüsü için medyuma gittiğinizde bir bez bebek üzerine iğneler batırılarak büyülü sözcükler söylenir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra kişiye istediğinizi yaptırabilmeniz için bu iğneleri kullanmanız gerekmektedir. İğneleri bebeğe batırdığınız da kişinin gerçek anlamda canı yanacak ve siz ne isterseniz yapacak konuma gelecektir. Kuvvetli Bez Bebek Büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket eder ve size aşık olacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini uygulayarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kuvvetli Bez Bebek Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süresi çok önemlidir, bu süre sona erdiğinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve kendi hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün etkisi biteceği için mutlaka tesir süresinin yeniletilmesi gerekir. Büyünün tesiri gene aynı şekilde baştan uygulanarak yeniletilmektedir. Büyü tesiri yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkileri görülmeye devam edecektir. Kuvvetli Bez Bebek Büyüsü Tesir Süresi yeniletildikten sonra kişi gene sizi sevecek ve sizin yanınızda olacaktır. Eğer kişi büyünün etkisi altından çıkar ise olup bitenin farkına varabilir ve üzerinde büyü olduğunu anlayabilir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi olup bitenin farkına varmaya aktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde hiç bir şey yokmuş gibi gene sizi sevmeye devam edecektir. Büyü tesir süresi bu yüzden çok önemlidir, kişiler mutlaka bu süreye dikkat etmek durumundadırlar.

Cevap bekleniyor. 0
sinoplu 5 sene 0 Cevap 218 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır