Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Soru

Ayırma Büyüsünü genellikle sevdiği insana kavuşmak için kişiyi sevdiğinden ayırmak amacı ile kullanmaktadırlar. Ayırma Büyüsü çok tesirli bir kara büyü olduğu için kişiler üzerinde kısa sürede tesir eder ve bu sayede çift sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır ve kısa süre içerisinde bu kavgalarda artış olacağı için anlaşamayacaklar, ayrılma kararı alacaklardır. Bu ayırma büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde üç harflilerden yardım alınarak büyü tamamlanır. Üç harfliler sürekli olarak kişilere vesvese verirler ve kişiler de bu vesveselere kayıtsız kalamaz sürekli kavga eder hale gelirler. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız denildiğinde kişilerin normal olmayan davranışlarından rahatlıkla büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri

Ayırma büyüsü olan çiftler normal davranışlar sergileyemezler. Dışarıdan bakan bir göz mutlaka çift üzerinde bir anormallik olduğunu görecektir. Ayırma büyüsü kişilerin çok sert ve sinirli olmalarına sebep olur. Kişiler sürekli olarak da kavga edecekleri in onların bu davranışlarından rahatlıkla büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız denildiğinde büyü etkisi altında olan kişiler sadece birbirlerine karşı kötü davranırlar, çevrelerine karşı gene aynı şekilde davranmaya devam edeceklerdir. Buradan da kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Etki Süresi Nedir

Ayrılık Büyüsü gibi güçlü büyülerin ne zaman tesir süresi sona erer ise o zaman kişiler normal davranışlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden büyünün tesir süresi çok önemlidir. Ayırma büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için kısa sürede etkisini gösterir ve uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Büyünün tesir süresinin bitmemesi için yeniletilme yapılması gerekmektedir. Bu yeniletme işlemi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendi başınıza büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Aynı şekilde büyünün bozulma işlemleri için de medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyü bozulduğunda da hiç bir şekilde kişiler üzerinde büyünün etkisi kalmayacaktır. Kişiler büyü bozulduktan sonra normal hayatlarına geri dönerler ve sanki hiç bir şey olmamış gibi yaşamaya devam ederler. Fakat bu büyünün bozulması oldukça zordur ve çok dikkatli olunması gerekmektedir. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız denildiğinde medyuma giderek de kişiler üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

0
selim 5 sene 0 Cevap 188 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır