Ayırma Büyüsü Yaptıranlar Var mı?

Soru

Medyuma soru sormak istiyorum aslında ama önceliği daha önce ayırma büyüsü yaptıranlar var mı şeklinde sormak istedim. Ben evliyim ve kocam başka bir kadınla beni aldatıyor. Kesinlikle şüphe değil ve bu konuyu gözümle gördüm, kulağımla da işittim. Telefondan mesajlara varana kadar okudum. Eşime henüz hiçbir şey söylemedim ve belli etmedim. Çünkü kadın tarafından eşimin büyüye maruz kaldığını düşünüyorum. Hal ve hareketlerinden, yaptıklarından, söylemlerinden açıkça büyü belirtilerini taşıyor. Eşime bahsetsem de beni pek dinleyeceğini zannetmiyorum. Bu nedenle daha önce ayırma büyüsü yaptıranların yorumları benim için çok önemli lütfen bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Özellikle ayırma büyüsünün ne olduğunu araştırdım karşıma çıkan sonuçları sizlere özetlemek istiyorum. Ben eşime dostundan ayrılması için büyü yaptırmak istiyorum.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Araştırmalarıma göre ayırma büyüsü genelde evli çiftlere ve sevgililere yapılıyor. Kısmi olarak da evli bir insan kocası tarafından veya hanımı tarafından başka birisiyle aldatılıyorsa eğer dostundan ayırma büyüsü yaptırıldığını duydum.  Ayırma büyüsü tam olarak şu oluyor. Evli kişileri birbirinden ayırmak, sevgilileri birbirinden ayırmak ve dostu olan kişilerden ayırmaktır. Bu ayırma işlemi çoğu zaman kişilerin birbirlerine karşı soğumaları sağlanıyor ve birbirlerinden uzaklaşıyorlar. Tabi doğru bir şekilde yapılması gerekiyor.

Ayırma Büyüsü Kesin Tutar mı?

Bu konuda araştırma yaptığımda kimi insan sonuç alamamış. Ancak birçok kişi doğru kişilerle çalıştığı için sonuçları alabilmiş. Yani ayırma büyüsü kesin tutar mı sorusuna cevap medyumun uzmanlığına göre değişiyor.

Ayırma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Daha önce ayırma büyüsü yaptıranlar ile ilgili pek detaya ulaşamadım. Çünkü ayırma büyüsü yaptıranların sayısı çok fazla olsa da kimse sonucunu paylaşmamış. Üç, beş kişinin yorumunu okudum ve gördüm kimisi sonuç alsa da kimisi de alamamış. Bu başlık altında daha önce ayırma büyüsü yaptıranlar varsa adım adım neler yaşadıklarını, hangi adımlarla karşılaştıklarını yorumlarlarsa benim gibi birçok kişi de rahat bir şekilde medyum önerinizle birlikte ayırma büyüsü yaptıracaktır.

0
tamer 5 sene 0 Cevap 355 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır