Domuz Yağı ile Çiftleri Ayırma

Soru

Ayrılık büyülerinin en kuvvetlisi olan domuz yağı Büyüsü zor uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemi uygulamak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekir. Kendiniz bu büyüyü uygulamaya kalkarsanız büyü sizi sarmaya başlar, enerjinizi çeker ve sizi kötü yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden medyuma gidip büyünün uygun şekilde yapılmasını sağlamalısınız. Domuz yağı ile Çiftleri Ayırma kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve istediğiniz kişileri bu yöntem ile kolaylıkla ayırabilirsiniz. Büyü sayesinde çiftler her sebepten dolayı kavga etmeye başlarlar. Bu yüzden de aralarına soğukluk girer ve büyünün ilerleyen süreçlerinde ayrılacaklardır.

Domuz Yağı ile Çiftleri Ayırma Tesir Süresi

En güçlü ayrılık Büyüsü olan, domuz, yağı Büyüsünün Tesir Etme Süresi de oldukça uzundur, fakat büyünün ilerleyen süreçlerinde etkileri yavaş yavaş kişiler üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyünün belli bir zaman sonra mutlaka yeniletilmesi gerekecektir. Büyü yeniletilmesi için büyünü en başından itibaren aynı şekilde kişiler üzerine uygulanması gerekir. Bunun için kişilerin evinin duvarlarına domuz yağı sürülür. Bu büyü işlemi tekrar edildikten sonra gene aynı şekilde tüm etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Domuz yağı ile Çiftleri Ayırma Tesir süresi yenilendiğinde kişiler gene büyünün etkisi altına gireceği için gene birbirlerine karşı soğuk davranacak, sürekli olarak kavga etmeye devam edeceklerdir. Bu şekilde istediğiniz çiftin ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Domuz Yağı ile Çiftleri Ayırma Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için medyuma gittiğinizde üç harflilerden yardım alınır. Domuz yağı Büyüsü bozulması çok zor olduğu için medyum bu varlıkların enerjisinden yararlanarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bir kaç gün içerisinde Bozulur ve kişiler de belli bir süre sonra etki altından çıkacaklardır. Büyünün etkileri kuvvetli olduğu için kişiler hemen kendilerini toparlayamazlar. Bir süre geçtikten sonra ancak gene birbirlerine karşı sevgi ve saygı ile davranmaya devam edeceklerdir. Domuz yağı ile Çiftleri Ayırma bu şekilde bozulur. Büyü bozulduktan sonra kişiler normal bir şekilde hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler ve herhangi bir şekilde de üzerlerinde de büyü olup olmadığını anlamayacaklardır.

0
oguz 5 sene 0 Cevap 211 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır