Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soru

Sevdiğiniz insan bir başkası ile birlikteyse ve siz sevdiğiniz kişiye ulaşmak istiyorsanız ayrıma büyülerini tercih edebilirsiniz. Ayırma büyülerinin gücü çok büyük olduğu için yapıldıktan çok kısa bir süre içerisinde bu büyülerin sonucunu alacaksınızdır. Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra ayıramayacağınız çift yoktur. Bu ayırma büyülerini evli çiftler üzerinde de kullanabilirsiniz. Fakat evli ciflerde sonuç almanız biraz daha uzun sürecektir.  Ayırma büyüsü nasıl yapılır denildiğinde kişiler bu büyünün yapımı için medyuma ya da iyi bir hocaya gitmelilerdir. Kişi kendi başına böyle güçlü büyüleri yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kendisi de farkında olmadan büyünün etkisi altına girerek kontrolünü kaybedecek ve olumsuz yönde büyüden etkilenmeye başlayacaktır.

Ayırma Büyüsü Aşamaları

Ayırma büyülerinin yapımı için genelde kişilere ait olan özel eşyalar üzerine büyü yapılmaktadır ya da medyum bir ayırma muskası yazar. Bu iki yöntemde oldukça etkilidir ve kısa zamanda sonuç almanızı sağlar. Bu yöntemlerden hangisini tercih ederseniz edin, sevdiğiniz kişiyi sevgilisinden ayıracaksınızdır ve kişi size geri dönecektir. Ayırma büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine üç harfliler ile birlikte ayırma büyüsü yazılır ve bu büyü muska şeklinde katlanır. Muska hazır olduktan sonra kişilerin evinde bir yere ya da kişilere yakın olacak bir yere saklanmalıdır. Daha sonra muska kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır.

Ayırma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Bu ayırma büyüsü uygulandıktan sonra artık kişi sevdiği adama ya da kadına karşı oldukça soğuk ve agresif tavırlar sergileyecektir. Kişiler sürekli olarak basit sebeplerden dolayı kavgalar eder hale gelirler ve büyünün zamanla etkisinin artması ile birlikte kişilerin buy kavgaları da artış gösterecektir. Ayırma büyüsü sayesinde çift kısa zaman içerisinde ayrılma kararı alacaklardır ve birbirlerinden nefret edeceklerdir. Ayırma büyüsü nasıl yapılır denildiğinde eğer doğru bir şekilde uygulanır ise büyünün sonuçlarını göreceksinizdir. Bu yüzden büyünün her aşamasının doğru bir biçimde yapıldığından emin olmalısınız.  Aksi taktirde büyü kişiler üzerinde etki etmez ve sevdiğiniz kişiye de kavuşamayacaksınızdır.

Cevap bekleniyor. 0
gulsum 5 sene 0 Cevap 232 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır