Tesiri En Güçlü Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü Nedir

Soru

Büyü yöntemini ayrılık için kullanacaksanız eğer pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Büyülerin her biri farklı tesir gücüne sahiptir. Bir büyü ne kadar güçlü ise o kadar kısa süre içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlar ve kişiler üzerinde etkisini o kadar çabuk gösterir. Tesiri en güçlü evli çiftleri ayırma büyüsü nedir denildiğinde bu büyü soğutma büyüsüdür. Soğutma büyüler ile mutlu çiftlerin arasına soğukluk sokarak kısa zamanda birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu büyü gücü büyük bir büyü olduğu için kişiler asla kendileri büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka büyüyü medyuma yaptırmanız gerekmektedir. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Tesiri En Güçlü Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için çiftin evine büyü yapılması gerekmektedir ki çift daha hızlı bir şekilde birbirinden soğusun. Bunun için bir muska yazılır. Bu muskanın da mutlaka kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesir etmeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığında artık tamamen kişiler birbirleri ile kavga eder hale geleceklerdir. Bu kavgalar gün geçtikçe büyüyecek ve kısa zamanda çift ayrılık kararı alacaktır. Tesiri en güçlü evli çiftleri ayırma büyüsü nedir denildiğinde bu soğutma büyüsü kesin sonuç vermektedir. Sadece büyünün tesir süresine çok dikkat etmek gerekmektedir.

Tesiri En Güçlü Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü Tesir Süresi

Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Tesiri en güçlü evli çiftleri ayırma büyüsü nedir denildiğinde soğutma büyüsü yeniletilmesi için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum tekrar bir muska yazacaktır. Bu yeni muska ile eski muskanın yerinin mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün gücü tekrar kişiler üzerine tesir edecektir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Bu şekilde büyü tesiri yeniletildiği müddetçe çift büyünün etkisi ile hareket etmeye devam ederler. Aksi taktirde büyünün etkisi altından çıkarlar ve eskisi gibi mutlu bir hayat yaşamaya devam ederler.

0
gungor 5 sene 0 Cevap 205 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır