Tesiri En Büyük Ayrıma Büyüsü Nedir

Soru

Büyülerin güçleri çok büyüktür. Hangi büyüyü uygularsanız uygulayın mutlaka sonuç alacaksınızdır. Fakat büyülerin gücüne göre tesir etme süreleri farklılık göstermektedir. Ayrılık büyüleri gücü en büyük olan büyülerdendir. Tesiri en büyük ayırma büyüsü nedir denildiğinde domuz yağı ile yapılan tüm ayrılık büyülerinin gücü diğer büyülere göre çok daha büyüktür. Bu büyü yöntemini denediğiniz de karşınızdaki kişiler büyünün etkisi altına girecekleri için kısa zamanda birbirlerinden soğuyacaklardır ve ayrılık kararı alacaklardır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişiler ayrılık kararı alacaklardır. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınızda olumsuz olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Tesiri En Büyük Ayırma Büyüsü Nasıl Uygulanır

Bu büyünün uygulanması için medyuma gittiğinizde domuz yağı üzerine büyü yapılır ve bu yağın mutlaka kişilerin evinin duvarlarına sürülmesi gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü kişiler üzerinde gücünü göstermeye başlayacaktır. Domuz yağı büyüsü çok kuvvetli olduğu için hemen sonuç alacaksınızdır. Büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişiler sürekli olarak kavga etmeye başlarlar ve birbirlerine olan sevgilerini kaybederler. Bu yüzden de kısa zamanda birbirlerinden ayrılacaklardır. Tesiri en büyük ayırma büyüsü nedir denildiğinde bu domuz yağı büyüsünü uygulayarak sevenleri birbirlerinden ayırabilirsiniz.

Tesiri En Büyük Ayırma Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Bu büyünün tesir süresi oldukça uzundur. Tesir süresi bitmemesi için gene de belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri sürmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü aynı şekilde uygulayarak büyünün tesir süresinin uzamasını sağlar ve gene aynı şekilde kişiler büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edeceklerdir. Fakat büyünün tesir süresi biter ise kişiler üzerindeki etkisi de sona ereceği için kısa zamanda kişiler normal hayatlarına geri dönerler ve gene birbirlerini sevmeye devam edeceklerdir. Tesiri en büyük ayırma büyüsü nedir denildiğinde bu domuz yağı büyüsünün tesir süresine mutlaka çok dikkat etmelisiniz.

0
ata 5 sene 0 Cevap 209 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır