Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Soru

 Kaşık büyüsü yapım amacı kişinin sevdiği insanı kendine bağlamak istemesidir. Bu tarz büyü yöntemlerini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Kaşık büyüsü bir bağlama büyüsü olup gücü de oldukça büyüktür. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Kaşık büyüsü nedir nasıl yapılır merak edenler için bu bağlama büyüsünün gücü büyük olduğu için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Ayrıca siz fark etmeseniz de belli bir süre sonra büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yaptırılmasını sağlamanız gerekmektedir. Medyum büyü yöntemini uyguladığında çok daha kuvvetli bir şekilde kişi üzerinde etkileri görülecektir. Ayrıca siz de büyünün olumsuz etkilerinden korunmuş olacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde tahta bir kaşık üzerine büyülü bağlama sözcükleri Arapça şekilde yazılır. Kişinin de ismi bu büyüye eklenir ve büyü tamamlanmış olacaktır. Kişiye bu kaşık ile mutlaka bir şeyler yedirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde kaşık büyüsü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü etkisini göstermez. Kaşık büyüsü nedir nasıl yapılır denildiğinde bu bağlama büyüsü bu şekilde uygulanmaktadır. Büyü uygulandıktan sonra kişinin davranışlarında büyük değişiklikler olmaya başlayacaktır. Kişi artık gün boyu sizi düşünür, uyuduğunda rüyalarında sizi görmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişinin kalbi size bağlanır ve artık sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Kaşık büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini gösterir. Büyü etkisini göstermeye başlaması ile birlikte sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınızdır. Büyü çok güçlü olduğu için tesiri hemen karşı tarafı sarar. Kişi kendi iradesi ile hareket edemeyecek konuma gelecektir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kaşık büyüsü tesir süresi devam ettiği sürece kişi üzerinde etkileri de görülmeye devam edecektir. Fakat büyülerin tesir süreleri çok önemlidir, eğer bu süre sona erer ise kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için medyuma giderek büyüyü tekrar ettirmeniz gerekmektedir.

Kaşık Büyüsü Tesir Süresi

Bir büyünün yeniletilmesi için tekrar kişinin aynı medyuma gitmesi gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü tekrar edilebilecektir. Büyü tekrarlanması için siz hiçbir şey yapmaya kalkmamalısınız. Büyü yöntemini siz yenilemeye kalktığınız da pek çok olumsuz durum sizi saracaktır. Bu yüzden kesinlikle büyü yöntemini medyuma yeniletmelisiniz. Kaşık büyüsü nedir nasıl yapılır denildiğinde bu büyüyü mutlaka medyuma giderek yeniletmeniz şarttır. Medyum büyüyü gene tahta bir kaşık üzerine en başından itibaren yapar. Ancak bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır. Kaşık büyüsü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü bozulması zor olan büyülerden biridir. Bu büyünün bozulması biraz zaman alır. Özellikle büyünün bozulması için üç harflilere ihtiyaç vardır. Üç harflilerin enerjisi kullanılarak büyü bozulmaktadır. Kaşık büyüsü nedir nasıl yapılır denildiğinde yapım işlemlerinde de gene bu varlıklardan yardım alınmaktadır. Bu yüzden bozulması için de gene bu varlıklar kullanılır. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacaktır ve kısa zamanda kendine gelecektir. Bu yüzden de sizi sevmediğini anlayacaktır. Büyünün etkisinin geçmesi ile birlikte kişi de sizi terk edecektir. Kişi büyü bozulduğunda hiçbir şekilde üzerinde büyü olduğunu anlamaz. Gene aynı şekilde hayatına devam edecektir.

Cevap bekleniyor. 0
kambur 4 sene 0 Cevap 195 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır