Kaşık Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Soru

Uzun zamandır evimde bir enerji olduğunu s eziyor. Sanki kendi kararlarımı ben vermiyormuşum gibi, sanki bir başkası benim yerime karar veriyor gibi hissediyorum. Uzun zaman önce bir arkadaşım gümüş bir kaşık hediye etmişti. O günden sonra Bu şekilde hissetmeye başladım. Böyle hissetmenin sebebi bu Kaşık olabilir diye düşünüyorum. Kaşık Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır merak edip biraz internette araştırma yaptım. Bu Kaşık üzerinde gerçekten büyü olabilir mi, üzerimdeki bu ağırlığın sebebi Kaşık Büyüsü olabilir mi? Bu büyü ile ilgili ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bir hocaya mı gitmeliyim, yoksa büyünün bozulması için kendimde bir şeyler yapabilir miyim? Büyünün etkisinden tamamen kurtulabilmek için ne yapmak gerekiyor?

Kaşık Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Bu büyü yöntemi uygulanması zor olan büyüler den biridir. Özellikle kişilerin duygu ve düşüncelerini değiştirmek ve onlara hükmetmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Çok güçlü bir büyü olduğu için kişi üzerinde etkisini hemen göstermeye başlar. Bu şekilde büyü yöntemi kişi üzerinde etki etmeye başladıktan sonra kişiyi kontrol edebilir ve hayatını değiştirebilirsiniz. Kaşık Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır denildiğinde bu büyü yöntemini kendi başınıza uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemi sizi de kontrol altına alacaktır. Mutlaka büyü iç medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendinizi korumuş olacaksınızdır. Büyüden zarar görmeden kişi üzerinde etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kaşık Büyüsü Etkisi kuvvetli bir büyü olduğu için kısa süre içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlar. Fakat büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Kaşık Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır denildiğinde gene aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün tesir süresi yenilenmiş olacaktır. Büyü kişi üzerinde ne kadar uzun süre etki eder ise kişi de sizin yanınızda o kadar uzun süre kalacaktır. Bu yüzden büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeli ve bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa zamanda normal hayatına geri dönecek ve sizi de sevmeyecektir. Bu yüzden Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Büyünün devamlılığı için tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kaşık Büyüsü Günah mıdır?

Kaşık Büyüsü yapımı zor bir büyüdür ve kısa süre içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlar. Fakat büyü yöntemini uyguladığınız da çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamamalısınız. Mutlaka amacınıza ulaşabilmek için doğal yolları denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Sevdiğiniz kişiyi gerçekten etkilediğini, de kişi sizi kalbi ile sevdiği için gerçekten yanınızda olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınızda tesir süresi sona erdiğinde kişi sizi terk edecek ve normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Kaşık büyüdü nedir, Nasıl Yapılır denildiğinde bu büyü yöntemini sizlere kesinlikle öneriyoruz. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşmaya kalkmamalısınız. Bu kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden günaha girmemek için büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi çok tehlikeli olduğu için de bu yöntemi kullandığınızda pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz özellikle büyü yöntemini uygularken üç harflilerden yardım alındığı için bu varlıkların musallat olması gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir şey yaşamamak için büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız.

0
ilayda 5 sene 0 Cevap 196 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır