Mum Büyüsü Ne İşe Yarıyor, Yaptıran Var mı?

Soru

Mum Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Mum büyüsü işinin iradesini kullanmasını engeller. Kişi artık özgür bir şekilde hareket edemeyeceği için kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişiye cinler de sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveselere göre yaşamaya başlar. Kişi büyünün etkisi ile size aşık olacaktır. Kişi üzerindeki bu ani değişikliği kendisi asla fark edemez. Fakat çevresi kişide meydana gelen bu değişikliğin farkına varacaktır.

Mum Büyüsü Tesir Süresi

Güçlü büyülerin tesir süreleri de oldukça güçlüdür ve uzun sürer. Bu büyülerden biri de mum büyüsüdür. Bu büyü çok güçlü olduğu için diğer büyülere göre tesir süresi çok daha uzun sürmektedir. Büyünün tesir süresi çok önemlidir. Büyü ne kadar uzun süre kişi üzerinde tesir eder ise kişi büyünün etkisi ile o kadar uzun süre sizin yanınızda olacaktır. Büyünün tesir süresi biter ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre de kendi normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Mum büyüsü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek büyünün gene aynı şekilde yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde büyü kişi üzerinde tesir etmeye devam edecek ve kişi sizi sevecektir. Fakat büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Yoksa kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için olup bitenin de farkına varacaktır. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise büyünün kısa süre içerisinde tesiri bitecek demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Mum Büyüsü Günah mı?

Büyüler genelde kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır ve çok büyük günahlardan biridir. Büyü ne amaçla olursa olsun kesinlikle yapılmamalıdır. Kişiler büyü yöntemini kullandıklarında büyük günaha girmiş olurlar ve mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden de mutlaka büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Hiçbir şekilde bu yöntemi uygulamamalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bizler de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mum büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapılması ve bozulması oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka bu büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir.  mum büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde cinler kullanılır. Büyüyü cinler bozmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki tesir azalacaktır. Kişi anında büyünün etkisi altından çıkamaz. Bu yüzden belli bir sürenin geçmesi beklenmelidir. Belli bir süre geçtikten sonra büyünün tüm etkileri kişi üzerinden geçecektir. Büyü bittikten sonra kişi gene normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir ve sizi de terk edecektir. Kişi olup biteni normal karşılar ve hiçbir şekilde büyü olup olmadığının farkında olmayacaktır. Sadece büyü kişinin enerjisini çektiği için halsizlik gibi durumlar söz konusu olabilmektedir

Cevap bekleniyor. 0
namik 5 sene 0 Cevap 207 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır