Mısır Koçanından Büyü Yapılır mı?

Soru

Mısır kocanı büyüsü diye bir şeyin var olduğunu ve insanlara zarar verilmesi için yapıldığını araştırdım ve karşıma çıkan yazıları sizlere aşağıdaki gibi özetledim. Bu bilgiler sizce gerçekten doğru mudur? Mısır koçanından büyü yapılıyor mu? Evimde çok saçma bir yerde mısır koçanı buldum ve üzerine ip falan sarılmış bazı mısır deneleri üzerinde duruyordu. Şüphelendim ve aklımda deli sorular var.

Büyüler etkilerine göre yapılış şekillerine ve amaçlarına göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Bazı büyüler iyi bir amaç için uygulanırken bazı büyüler de tamamen kötü niyetlerle yapılmaktadır. Bu büyüler kara büyülerdir ve güçleri oldukça büyüktür. İyi bir amaç için uygulanan büyüler ise ak büyülerdir. Genelde bu büyülerin etkisi kara büyülere göre çok daha kısa sürmektedir. Mısır koçanı büyüsü de kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü aşk için uygulanan büyülerden biridir. Kuvvetli bir etkisi olduğu için kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alacaktır. Bu büyü ile istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilir kalbini bağlayabilirsiniz. Bu tarz güçlü büyüler genel de cinlerin etkisi ile güçlenmektedir. Bu yüzden de medyumlar büyülerin yapımında cinleri kullanırlar. Cinler kişiye sürekli olarak vesveseler verir. Kişi de artık bu vesveselere kayıtsız kalamaz ve bunlara göre yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden büyü kısa sürede kişiyi tesiri altına alır. Fakat bu tarz büyülerin uygulanması için kişiler medyum tercih etmelilerdir. Medyuma gitmeden kendi kafanıza göre evde büyü yapmaya kalkmamalısınız. Özellikle de bu büyü cinler ile yapıldığı için size musallat olabilirler.  Bu yüzden medyuma giderek kendinizi tehlikeye atmadan büyüyü yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır.

Mısır Koçanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mısır koçanı büyüsü zor bir büyüdür. Medyuma bu büyünün yapımı için gittiğinizde mısır koçanları kullanılır ve bu koçanlar üzerine büyü yapılarak bir bez parçası üzerine  sarılır. Daha sonra cinlerin de yarımı ile büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere bu büyünün saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Büyü etkisini çok hızlı bir şekilde gösterir. Bu yüzden de kişi sizinle ilgili düşüncelere düşecek ve kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğini kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyü etkisini hızlı bir şekilde gösterdiği için amacınıza kısa bir süre içeresinde ulaşacaksınızdır.  Mısır koçanı büyüsü bu şekilde yapılmaktadır.

0
Kenan 5 sene 0 Cevap 540 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır