İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soru

Kuvvetli büyü yöntemlerinden biri olan İğne Büyüsü genelde çiftleri birbirlerinden ayırmak ve kişinin kontrolünü ele almak için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişilerin arasına soğukluk girmesini sağlayabilirsiniz. İğne Büyüsü Nasıl Yapılır denildiğinde bu büyünün uygulanabilmesi için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü doğa üstü güçler kullanarak yapar. Bu şekilde büyü çok daha etkili ve kısa sürede tesir edecek hale gelir. Bu yüzden siz kendiniz herhangi bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya çalışmamalısınız. Siz büyüyü yaparken yanlış bir şey uygularsanız eğer büyünün tüm olumsuz etkilerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

İğne Büyüsü Uygulaması

İğne Büyüsünün uygulanması için medyuma gittiğiniz de 41 adet İğne üzerine büyülü sözcükler okunur. Bu iğneler tek tek büyü yapılacak olan kişilerin ismi okunarak bir bez bebek üzerine saplanır. Üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. İğne Büyüsü Nasıl Yapılır denildiğinde büyü bu şekilde tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra etkileri kişiler üzerinde görülmeye başlayacaktır. Kişiler artık sürekli olarak kavga etmeye başlarlar ve bu kavgalar gün geçtikçe daha da büyüyecektir. Bu yüzden de kişiler kısa zamanda ayrılık kararı alarak ilişkilerini bitirirler. Bu şekilde birbirini çok seven çiftleri bile kolaylıkla ayırabilirsiniz.

İğne Büyüsü Tesir Süresi Nedir

İğne Büyüsü güçlü Büyüler arasında yer alır ve büyünün gücü büyük olduğu için tesir süresi de oldukça uzundur. Bu tesir süresi belli bir süre sonra zayıflamaya başlar ve kişi üzerindeki etkisini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği müddetçe etkileri kişiler üzerinde kalıcı olacaktır. Bu yüzden büyülerin Tesir sürelerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. İğne Büyüsü Nasıl Yapılır ise büyünün yeniletilme işlemi de gene aynı şekilde olmalıdır. Bunun için de gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü yeniden, yaptığında tüm etkileri tekrar aynı güç ile kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyüyü yenileyebilirsiniz.

0
gelin 5 sene 0 Cevap 207 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır