En Kuvvetli Dil Bağlama Büyüsü Nedir

Soru

Dil, bağlama büyüsü kötü sözü önlemek için uygulanan bir yöntemdir. Karşınızdaki kişi sürekli olarak sizinle alakalı kötü sözler söylüyor sizi rencide ediyor ise kişinin dilini bağlayarak bir daha size karşı kötü bir söz söylememesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kişi istese bile büyü etkisi altında olacağı için sadece içinden size kötü söz söyleyebilir, bu sözleri asla dile getiremez. Kişinin ağzından kötü bir söz çıkacağı zaman dili dolanacaktır. En kuvvetli dil Bağlama Büyüsü nedir denildiğinde bu büyü yöntemi in genelde kilit Büyüsü ya da Düğüm Büyüsü kullanılır. İki büyünün de gücü çok etkilidir. Bu büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Büyülerin gücü büyük olduğu için sizi de etkisi altına alabilir. Bu yüzden medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

En Kuvvetli Dil Bağlama Büyüsü Yapımı

Dil bağlama büyüsü için büyü yapılacak olan kişi üzerine büyülü sözcükler söylenir ve bir kilit üzerine kişinin ismi yazılarak bu kilit kitlenerek akan bir su içine atılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra artık kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu yüzden de size karşı asla ağzından kötü bir söz çıkmayacaktır. Kişi artık sizin hakkınızda sürekli olarak olumlu konuşana başlar ve sizi över. Genelde bu büyü gelinlerin kaynanalar için kullandığı bir yöntemdir. En kuvvetli dil Bağlama Büyüsü nedir denildiğinde rahatlıkla bu kilit Büyüsünü kullanabilirsiniz.

En Kuvvetli Dil Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Her büyü belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkisini gösterir. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için tesir süreleri de uzun sürer fakat belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyü yönteminin yeniletilmesi için medyuma gidip büyüyü baştan yaptırmanız gerekecektir. Bu şekilde büyü yenilenir ve kişi üzerinde tesir etmeye devam eder. En kuvvetli dil Bağlama Büyüsü nedir diyenler bu kilit büyüsünün tesirini yenilettikleri sürece hiç bir şekilde sıkıntı yaşamayacaklardır. Bu şekilde karşı tarafın dilini bağlayarak kötü söz söylemesini engellemiş olursunuz.

Cevap bekleniyor. 0
arsel 5 sene 0 Cevap 174 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır