Celb Nasıl Etki Eder?

Soru

Celb genelde aşk ve sevgi için uygulanan yöntemlerden biridir. Bu yöntem ile rahatlıkla karşı tarafın aklını başından alabilir, kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Eski bir yöntem olan celb etkili ve tehlikesi olmayan bir seçenektir. Bu yöntem uygulanırken dualar edilir, kişide bu duaların tesiri altına girmektedir. Fakat celb yapılırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Aşk celbi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendiniz celb uygulamasını gerçekleştiremezsiniz. Bu uygulama için kişinin yıldız haritasının çıkarılması gerekmektedir. Yıldız haritası içinde kişinin doğum yılı günü saati mutlaka doğru bir şekilde bilinmelidir. Eğer bu bilgiler yanlış olur ise celbi bir başkasını üzerine yapmış olursunuz. Bu yüzden celbi siz değil hocaya ya da medyuma giderek yaptırmalısınız. Bu şekilde hata yapmadan amacınıza ulaşmış olacaksınızdır. Celb Nasıl Etki Eder denildiğinde bu şekilde uygulanır ve kısa zamanda kişi üzerinde etkileri görülmeye başlayacaktır.

Celbin Kişi Üzerindeki Etkileri

Celb işlemi uygulandıktan sonra kişi artık kendi hayatı ile ilgili kararları veremez hale gelir. Kişi tamamen Celbin etkisi ile sürekli olarak duygusal yönden sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da artacağı için kişi artık tamamen size kalpten bağlı bir hale gelir ve kısa zamanda tüm duygularını dile getirecektir. Celb Nasıl Etki Eder denildiğinde bu şekilde kişi üzerinde etkileri vardır. Kişinin tamamen iradesiz bir şekilde hareket etmesine sebep olur. Bu yüzden kısa zamanda sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınızdır. Fakat bu celb yönteminin de belli tesir süresi vardır.

Celbin Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Celb işlemi tesir süresi bittikten sonra sevdiğiniz kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka bu işlemin tesir süresine çok dikkat etmeli ve zamanı gelmeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde celb işleminin tesir süresi biter ise sevdiğiniz de gidecektir. Celb Nasıl Etki Eder denildiğinde gene bu işlemin aynı şekilde yeniletilmesi ile kişi üzerindeki etkisi devam edecektir fakat yenileme işlemini siz yapmamalısınız. Mutlaka hocaya giderek celb yeniletme sini yaptırmalısınız Aksi, taktirde siz olumsuz yönde bu yöntemden etkileneceksinizdir.

0
simge 5 sene 0 Cevap 2595 görüntülenme -1

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır