Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Soru

Evimde sürekli olarak bir yumurta kokusu vardır. Temizlik yaparken bir bezin içine sarılmış bir kağıt parçası buldum. Üzerinde Arapça yazılar vardı ve çok ağır bir şekilde yumurta kokuyordu. Acaba bu kağıt büyülü olabilir mi? Uzun zamandır eşimle de aram sürekli bozuk, bana karşı çok soğuk davranıyor. Eşimin bana karşı olan bu davranışının sebebi bu büyü olabilir mi? İnternetten okuduğum bilgilere göre yumurta Büyüsü evli çiftlerin ayrılması için yapılıyormuş. Eşimle aramız bir anda kötü oldu ve ortada hiç bir sebep yokken bu hale geldik. Evimde yumurta Büyüsü olduğundan şüpheleniyorum. Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır, evimde büyü olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır? Nasıl öğrenebilirim, medyuma mı gitmem gerekiyor?

Yumurta Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yumurta Büyüsü çok güçlü bir ayrılık Büyüsüdür. Bu büyü yöntemi uygulandıktan sonra bir anda sebepsiz yere çiftler kavga etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden kısa zamanda çiftlerin arası Bozulur ve birbirlerine karşı soğuk davranmaya başlarlar. Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır? Denildiğinde bu büyü mutlu çiftlerin kısa sürede ayrılmaları için uygulanan oldukça kuvvetli bir yöntemdir. Kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık normal bir şekilde davranmıyor, birden sinirleniyor ve sürekli olarak sizinle kavga ediyor ise kişinin üzerinde büyü olabilir. Bir hocaya ya da medyuma giderek kişinin üzerinde büyü olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta Büyüsü yapımı için öncelikle medyum bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükleri yazar ve kağıdın arkasına da büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Daha sonra bir yumurtanın akı ile bu kağıt bulanır. Muska şeklinde bu kağıt parçası katlanır. Bu muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü zamanla kişiler üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişinin davranışları anında değişiklik gösterecektir. Kişi artık büyü etkisi ile hareket etmeye başlar. Kendi duygularını ve düğünlerin kontrol edemeyecek konuma gelecektir. Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır? Denildiğinde birbirini seven çiftlerin kısa zamanda ayrılmaları için bu büyü yöntemi uygulanmaktadır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak evli çiftlerin bile kısa zamanda aralarına soğukluk girmesini sağlayabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması oldukça zordur. Özellikle yumurta Büyüsü gibi güçlü bir büyünün bozulması için mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Medyum bu büyünü bozulması için büyülü muskayı açacaktır. Daha sonra büyünün tüm etkisinin ortadan kalkması için dualar eder ve üç harflilerden de yardım alır. Ancak bu şekilde büyünün bozulması sağlanacaktır. Kişiler hiç bir şekilde kendileri büyü yöntemini Bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz ve üç harfliler size musallat olabilirler. Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır? Denildiğinde bu büyü bozulduktan sonra büyü hiç bir şekilde çiftlere etki etmez. Kişiler gene eskiden olduğu gibi mutlu bir şekilde hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Sorun yaşamazlar, gene birbirlerini seveceklerdir. Fakat büyü kişilerin enerjilerini çektiği için biraz zaman geçmesi gerekir. Bu süreçte kişiler enerjilerini toparlarlar. Ancak bu şekilde tamamen büyünün etkilerinden kurtulacaksınızdır. Büyü etkisini tamamen kaybettiğinde kişiler hiç bir şey olmamış gibi günlük, yaşantıları a devam ederler. Hiç bir şekilde de kendi üzerlerinde büyü olduğunu anlamayacaklardır. Hiç bir şey hatırlamadıkları için gene hiç bir şey yok gibi yaşamaya devam ederler. Bu şekilde yumurta büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Fakat mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Cevap bekleniyor. 0
enes 4 sene 0 Cevap 189 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır