Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Soru

Yumurta büyüsü hakkında merak ettiğim bazı sorular var ancak internet sitelerinde yumurta büyüsü hakkında açılmış olan yazılarda aradığım sorunun cevabını bulamadım. Bizim evin kömürlüğünde iki adet yumurta buldum. Ancak şehir merkezinde yaşıyoruz ve bu yumurtaların orada olması için hiçbir belirti yok. Yani ne tavuk, ne de horoz beslenmiyor. Yumurtalardan birisi kırılmış, diğeri de sağlam duruyordu. Belli ki yenilerde koyulmuş çünkü çürüme vs. yoktu. Benim merak ettiğim bu yumurtalar oraya nasıl geldi, eğer birisi yumurta büyüsü yaptıysa nasıl bozulur. Bu yumurta büyüsü tam olarak nedir? Ben araştırmalarıma göre yumurta büyüsü hakkında aşağıda anlatacaklarımı okudum. Ayrıca hi bir belirtilerini de yaşamadım.

Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü bir insanın dileğinin gerçekleşmesi için yapılıyor. Yani bir kişi olmasını istediği veya bir şeye sahip olmak istediği herhangi bir şeyin kendisinin olması için yaptırabildiği yumurta büyüsü ekonomik açıdan en basit şekilde yapılabilen bir büyüdür. Basit birkaç adımda medyum desteği olmadan da yapılabilen yumurta büyüsü ikili aşk ilişkileri için de yapılabilmektedir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapılması için gerekli olan malzemeler bir adet yumurta ( marketten alınabilir ) bir adet isteğe göre mum ve beyaz renkli kağıdın olmasıdır. Yumurta büyüsü yapılmadan önce edilecek olan niyete gerçekten inanmak gerekir. Eğer ihtimal dahilinde olması gibi düşüncelere sahip olunursa yumurta büyüsü görevini yerine getirmez. İlmi bilgilere sahip olmanız ise kaçınılmazdır. Yumurta büyüsü yapılırken mutlaka sessiz bir oda içerisinde olunması gerekir. Büyüyü elde ederken yanınızda hiç kimsenin olmaması gerekmektedir. Bu büyüyü yaparken yüksek sesle dileğinizi sürekli tekrarlamanız gerekir. Tılsımlı sözcükler ve okuyacak olduğunuz dualar da vardır. Bu duaları ve tılsımlı sözcükleri mutlaka medyumlardan destek alarak öncesinde öğrenmeniz gerekir. Mum isteğe bağlıdır. Çünkü yumurta büyüsü yapılırken ortamın loş ışıkta olması gerekir. Eğer ışıkları loş haline getirme gibi şansınız yoksa mum ışığında yapabilirsiniz.

Yumurta büyüsü hakkında araştırdıklarım bunlar olmakla birlikte benim kömürlük içerisinde ihtimal dahi olmayan sebeplerle oraya konulması bir büyümüdür. Daha önce böyle bir yumurta büyüsü yaptıran ya da yaptıracak olan kişiler oldu mu lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

0
tufan 4 sene 0 Cevap 193 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır