Voodoo Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Soru

Evimde, üzerinde iğnelerin batırılmış olduğu bir bez bebek buldum. Bu bebeğin büyülü olduğundan şüpheleniyorum. Sizce bu ne büyüsü olabilir? Daha önce voodoo büyüsü ile ilgili internette bazı şeyler okumuştum. Bu voodoo büyüsünde de bez bebek kullanıldığı yazıyordu. Evimdeki bu bez bebek voodoo büyüsü olabilir mi? Bu büyünün etkileri ve belirtileri nelerdir? Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlayabilirim, eğer bu gerçekten büyülü bir bebek ise büyüyü nasıl bozmam gerekiyor? Uzun zamandır kendimi iyi hissetmiyorum, sürekli halsiz ve ruh gibiyim. Sanki davranışlarımı kontrol edemiyor gibiyim. Bunun sebebi voodoo büyüsünden olabilir. Voodoo büyüsü ne için yapılır? Böyle olmamın sebebi gerçekten bu büyü olabilir. Aynı zamanda durup dururken birden vücudumda acı hissi oluşuyor. Büyünün gücü yüzünden mi böyle hissediyorum acaba?

Voodoo Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Voodoo büyüsü güçlü kontrol büyülerinden biridir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi farkına bile varmadan hemen tesiri altına girer. Bu yüzden de kendi davranışlarını ve duygularını kontrol edemeyecek safhaya gelir. Büyü çok güçlü olduğu için bir insan tarafından uygulanamaz. Mutlaka bu büyüyü tecrübeli bir medyum uygulamış olmalı. Bu yüzden büyünün bozulması için de siz bir şey yapmamalısınız, mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü sadece büyü yapılan kişiye değil aynı zamanda büyü yapan kişiye de zarar vermektedir. Bu yüzden kişiler büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Büyünün olumsuz enerjisinin tümünü kendi üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Voodoo büyüsü ne için yapılır? Denildiğinde bu büyü genelde kişilerin kontrolünü ele alarak onların hayatlarını yönetmek için uygulanan bir büyüdür. Bu yöntemi kullanan kişiler kısa zamanda kişinin iradesini ele geçirirler ve onun kararlarını kendileri verirler. Bu yüzden de kişi hayatı ile ilgili kararları veremeyeceği için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin davranışlarında belirgin tuhaflıklar olacaktır. Normal bir şekilde karar alamadığı için kişi normal davranamaz. Ruh gibi dolaşmaya başlar ve üzerinde sürekli bir ağırlık olacaktır. Bu şekilde voodoo büyüsü kişiler üzerinde etki etmektedir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üzerinde voodoo büyüsü olduğunu düşünen kişiler kesinlikle bu büyüyü kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Büyünün gücü çok büyük olduğu için siz büyüyü bozmaya kalktığınızda etkisi ters tepebilir. Bu yüzden daha kötü bir şekilde büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Voodoo büyüsü ne için yapılır? Denildiğinde bu büyü kişinin kontrolünü ele geçirmenize yarayan güce sahip olduğu için büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde kişi üzerinde büyünün bir etkisi kalmaz. Bu yüzden kişi normal bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Büyü bozulması için medyuma mutlaka bez bebeği götürmeniz gerekmektedir. Medyum üç harflileri kullanarak bebek üzerindeki büyünün bozulmasını sağlar. Bu sayede büyü bozulacaktır.

Voodoo Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Voodoo büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyüden kurtulmak için tesir süresinin bitmesini beklememelisiniz. Büyü bozulmadığı sürece kişi üzerinde etkileri devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyüden tamamen kurtulabilmek için büyüyü bozdurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bitmiş ya da azalmış bile olsa kişi gene büyünün etkisi altında olacaktır. Voodoo büyüsü ne için yapılır? Kişiyi kontrol altına almaya yarayan bu büyüden kurtulabilmeniz için büyüyü bozdurmanız şarttır. Aksi taktirde büyü yaptıran kişi sizi kontrol etmeye ve hayatınıza müdahale etmeye devam edecektir. Büyüyü fark ettiğiniz andan itibaren mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde büyüyü bozdurarak büyüden kurtulabilirsiniz.

0
ilayda 5 sene 0 Cevap 197 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır