Toprak Büyüsü İle Bağlama Olur mu?

Soru

Bağlama büyüleri ile sevdiğiniz kişinin duygularını değiştirerek, kişinin kısa zaman içerisinde size karşı hisleri olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Toprak Büyüsü İle Bağlama sayesinde sizden nefret eden bir kişinin bile kısa zamanda size aşık olması mümkündür. Bu büyünün yapımında medyumlar sizden yeni ölmüş bir kişiye ait olan mezarından alınmış Toprağı isteyecektir. Bu toprak üzerine büyülü sözcükler okunarak büyü yapılır. Daha sonra bu toprak küçük bir bez içerisine sarılır ve muska haline getirilir. Siz bu muskayı mutlaka size aşık olmasını istediğiniz kişinin evine saklamalısınız ve hiç bir şekilde bu muskanın açılmaması gerekmektedir.

Toprak Büyüsü İle Bağlama Etkileri

Bağlama Büyüsünün etkileri kısa süre içerisinde etkisini kişi üzerinde göstermektedir. Büyünün gücü kısa sürede kişiyi satacağı için kişinin kalbi size bağlanacak ve size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sabahtan akşama kadar hep sizi düşünür. Kişi artık duygularına hakim olamaz ve size olan aşkını dile getirecektir. Toprak Büyüsü İle Bağlama bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermektedir. Bu büyü yöntemini uygularken etkileri sizi de sarabilir, bu yüzden olabildiğince dikkatli olmalısınız. Ayrıca büyünün tesir süresine de çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi Büyüler için çok önemlidir. Büyünün tesiri bittikten sonra kişi hiç bir şekilde size karşı bir şey hissetmeyecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Toprak Büyüsü İle Bağlama Tesir Süresi

Bu büyünün Tesir süresinin yenilenmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Ancak medyuma gittiğinizde büyünün tesir gücü yenilenecektir. Büyü yenilendikten sonra artık kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Toprak Büyüsü İle Bağlama gerçekleştirilirken mutlaka Tesir süresine ara ara bakmanız gerekmektedir. Eğer büyü Tesir süresi bittikten sonra yeniletilir ise büyünün hiç bir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmayacağı için kişi üzerinde büyü olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden büyünün yeniletilme işlemini mutlaka Tesir süresi sona ermeden önce gerçekleştirmelisiniz. Bu şekilde kişi gene aynı duygular ile sizi sevmeye devam edecektir.

0
toprak 5 sene 0 Cevap 169 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır