Tırnak Büyüsü ile Bağlama Yapılır mı?

Soru

Bağlama büyülerini kullanarak istediğiniz kişinin size karşı hisleri oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyüler genel olarak büyü yapılacak olan kişinin üzerine ya da onun özel eşyası üzerine yapılmaktadır. Bu şekilde çok daha etkisi büyük olur. Tırnak büyüsü ile bağlama için de kişinin tırnağı kullanarak büyü gerçekleştirilir. Tırnak büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişinin davranışları birkaç gün içerisinde değişir ve artık tamamen size bağlı olarak hareket etmeye başlayacaktır. Bağlama büyüleri çok kuvvetli oldukları için anında tesirini kişi üzerinde göstererek kişilerin büyünün etkisi ile hareket etmesini sağlar. Fakat bu bağlama büyüsü aynı zamanda çok tehlikeli olabilmektedir. Sadece büyünün karşı tarafı etkisi altına alması için kendiniz büyüyü yapmaya kalkmamalı mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde sizde kısa zamanda büyünün olumsuzlukları ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Tırnak Büyüsü ile Bağlama Etkileri

Büyü yapımı için medyum kişiye ait olan tırnağı kullanır. Üç harflilerin yardımı ile bu tırnak üzerine büyü yapılır. Büyü kısa zamanda kişiyi tesiri altına alır. Özellikle üç harfliler büyünün kişi üzerinde çok daha etkili olmasını sağlarlar. Bu sayede büyü gücünü daha iyi bir şekilde kişi üzerinde gösterir ve amacınıza da daha kısa sürede ulaşacaksınızdır. Tırnak büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi kalbini size bağlar, sizinle bir hayat yaşamak ister ve büyünün etkisini gösterdiği andan itibaren size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Ne Kadar Sürer

Tırnak büyüsü gibi büyüler çok kuvvetlidir. Tesir süreleri de uzun sürmektedir. Büyünün tesiri azalmaya başladığında kişi sizden uzaklaşacaktır. Kişinin davranışlarında böyle bir değişiklik sezdiğinizde hemen büyüyü tekrarlamanız gerekir. Büyü tekrarlandığında gene aynı şekilde etkileri kişiyi saracaktır ve sevdiğiniz insan sizinle birlikte olmaya devam eder. Fakat tırnak büyüsü ile bağlama tesir süresi sona erer ise kişi de olup bitenin farkına varır ve size olan sevgisinin büyü yüzden olduğunu anlayacağı için sizi kısa zamanda terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir düresine çok dikkat etmelisiniz.

0
akif 5 sene 0 Cevap 200 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır