Tesiri Uzun Süren Ayrılık Büyüsü Hangisi

Soru

Kara büyüler her zaman büyülerin en kuvvetlisidir ve oldukça kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini göstererek sonuç almanızı sağlar. Kara büyülerden biri olan soğutma büyüsü en kuvvetli ayrılık büyüsüdür. Tesiri uzun süren ayrılık büyüsü hangisi denildiğinde bu soğutma büyüsüdür. Bu büyünün yapımı için medyum bir muska yazmaktadır. Bu muska sayesinde kişiler kısa süre içerisinde birbirlerinden soğuyarak kavgalar etmeye başlarlar ve kısa zaman içerisinde ayrılık kararı alacaklardır. Bu büyü sayesinde istediğiniz çiftin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle soğutma büyüsü evli çiftler üzerinde uygulanmaktadır.

Tesiri Uzun Süren Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Tesiri uzun süren ayrılık büyüsü için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum üç harfliler ile anlaşarak bir ayrılık muskası yapar. Bu büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Muska yazıldıktan sonra mutlaka kişilerin evine saklanmalıdır. Bu muska kişilerin evinde durduğu sürece etkileri görülecektir. Bu yüzden muskanın saklanmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmayacaktır. Tesiri uzun süren ayrılık büyüsü hangisi denildiğinde bu muska yöntemini kullanabilirsiniz. Kişiler büyü etkisi ile sürekli olarak birbirleri ile kavga edeceklerdir. Bu kavgaların hiçbir şekilde bir sebebi olmayacaktır. Bu yüzden sebepsiz yere kişiler bu kavgalardan dolayı ayrılacaklardır. Kişiler artık büyü yüzünden birbirlerinden nefret edecek hale geleceklerdir.

Tesiri Uzun Süren Ayrılık Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süresi yapım şekillerine göre değişkenlik gösterir. Bu büyü muskaya yazıldığı için tesir süresi daha uzundur. Bu yüzden de en çok tercih edilen büyü türü bu soğutma büyüsüdür. Bu büyünün de tesir süresi bir gün biteceği için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için gene kişinin medyuma gitmesi gerekir. Medyum bu büyüyü gene aynı şekilde yaparak yenilenmesini ve kişiler üzerinde etkilerinin sürmesini sağlar. Tesiri uzun süren ayrılık büyüsü hangisi denildiğinde soğutma büyüsü yeniletilmez ise kısa zamanda kişiler eski davranışlarına geri döneceklerdir ve tekrar bir araya geleceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Bunun için kişilerin davranışlarını sürekli olarak kontrol etmelisiniz.

 

0
elmas 5 sene 0 Cevap 324 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır