Tesiri En Kuvvetli Soğutma Büyüsü

Soru

Büyülerin gücü çok büyüktür. Özellikle soğutma Büyüsü gibi ayrılık büyülerinin gücü diğer Büyülere nazaran çok daha kuvvetlidir. Bu büyü yöntemini uyguladığınız da istediğiniz kişilerin arasına soğukluk girmesini sağlayabilirsiniz. Tesiri en kuvvetli soğutma Büyüsü Nedir denildiğinde bu büyü kaşık Büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra artık kişiler birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla kısa zamanda sevenleri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Bu büyünü. Yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyüden etkilenmezsiniz. Eğer siz büyü yöntemini uygulamaya kalkarsanız tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Tesiri En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü için medyum gümüş bir kaşık kullanır. Bu gümüş kaşık üzerine soğutma Büyüsü okunur ve kaşığını mutlaka kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzeri de etkisini göstermeye devam edecektir. Tesiri En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Nedir denildiğinde bu kaşık Büyüsü sayesinde rahatlıkla çiftin arasına soğukluk sokabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra artık çift sürekli birbirleri e karşı kötü söz söylerler ve saygısızca davranacaklardır. Bu şekilde sürekli olarak kavga etmeye başlarlar ve bu kavgalar gün geçtikçe daha da artacaktır. Kısa zamanda artık çift birbirinden nefret eder duruma gelir ve birbirlerinden ayrılacaklardır.

Tesiri En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Tesir Süresi

Her büyünün bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yenileme işlemini gerçekleştirmelisiniz Aksi taktirde kişiler eski hallerine ve hayatlarına geri dönerek barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyum büyünün yeniletilmesi için gene büyüyü baştan yapmalıdır. Ancak bu şekilde büyü tesiri yenilenmiş olacaktır. Tesiri En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Nedir denildiğinde bu büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü Tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmelidir. Aksi taktirde büyünün gücü kişiler üzerinden kalacaktır ve kişiler de olup bitenin farkına varacaklardır. Bu yüzden tesir süresi sona ermeden önce bu etkinin gene aynı şekilde Tesir etmesi için büyüyü yeniletmelisiniz.

Cevap bekleniyor. 0
selim can 5 sene 0 Cevap 170 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır