Tesiri En Güçlü Kara Büyü Hangisidir

Soru

Büyüler yapım şekillerine ve güçlerine göre farklılık gösterirler. En güçlü büyüler ara büyülerdir. Bu büyülerin tesir süreleri de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden kara büyüler çok fazla tercih edilirler. Tesiri en güçlü kara büyü hangisidir denildiğinde bu büyü voodoo büyüsüdür. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için yapımı da oldukça zordur. Bu yüzden bu büyü yöntemini kesinlikle kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız ve mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir.  Medyum büyüyü yaparken üç harflileri de kullanmaktadır. Bu şekilde büyü çok daha güçlü olur ve kısa zaman da tesirini gösterecektir.

Tesiri En Güçlü Kara Büyü Nasıl Yapılır

Tesiri güçlü kara büyü yapımı için medyumlar bir bez bebek üzerine iğneler saplayarak büyüyü yaparlar. Bu voodoo büyüsü çok güçlü bir büyüdür ve bu iğneleri bebeğe batırdığınız da büyü yapılan kişi de gerçekten acıyı hissedecektir. Bu yüzden bu büyü çok tehlikelidir. Büyü yapıldıktan sonra karşı tarafa istediğinizi yaptırabilirsiniz ve istediğiniz şekilde kişiye hükmedebilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden de kısa zaman da size karşı hisler beslemeye başlar. Tesiri en güçlü kara büyü hangisidir denildiğinde bu voodoo büyüsünü kullanarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Tesiri En Güçlü Kara Büyü Nasıl Bozulur

Tesiri güçlü kara büyünün bozulması için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Asla kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü de sizi sarmaya başlayacaktır ve sizde büyüden etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Tesiri en güçlü kara büyü hangisidir denildiğinde  voodoo büyüsü ancak bez bebek üzerindeki büyü üç harfliler ile bozulacaktır. Ancak bu varlıklar isterler ise büyünün gücü ortadan kalkacaktır. Büyü bozulduktan belli bir süre sonra ancak kişi kendini ve gücünü toparlayabilir. Ancak bu süre sona erdiğinde eskisi gibi normal hayatına devam edecektir. Kişi normal hayatına devam ederken büyü ile ilgili bir şey hatırlamayacaktır.

0
ecrin 4 sene 0 Cevap 294 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır