Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soru

Bir süredir arkadaşımın davranışlarında tuhaflıklar var. Sanki kendisi bir şeyin etkisi altında gibi hareket ediyor. Davranışları hiç normal değil. Eskiden nefret ettiği bir kişiye karşı şuan duyguları var. Sanki arkadaşım bir büyü yüzünden bu kişiye karşı duygular hissetmeye başladır. İnternetten okuduğum bilgilere göre arkadaşıma su büyüsü yapılmış olabilir. Su büyüsü nasıl yapılır? Bu büyünün etkileri ve belirtileri nasıl anlaşılır? Bu büyünün bozulması için ne yapmak gerekiyor, büyüyü kendimiz bozabilir miyiz?

Su Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Su büyüsü aşk için yapılan büyülerden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra karşı taraf artık tamamen size bağlı biri olacak ve size karşı duyguları olacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Su büyüsü nasıl yapılır? Denildiğinde bu büyünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Su büyüsünü kesinlikle kendiniz tek başınıza yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyüyü medyuma giderek yaptırmalısınız. Bu büyünün yapım işlemleri için kişiler medyuma gittiklerinde bir bardak su üzerine medyum büyülü sözcükleri okur. Daha sonra bu su 3 gün boyunca bekletilir. Üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Sadece bu suyun büyü yapılan kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır.

Su Büyüsü Etki Süresi Nedir?

Su büyüsü kuvvetli büyülerden biridir. Bu büyünün kişiler üzerinde etki etmeye başlaması ile kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat bu büyünün belli bir tesir süresi vardır ve bu süre çok önemlidir. Büyünün bu tesir süresine önem vermeli ve mutlak bu tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Su büyüsü nasıl yapılır? Denildiğinde büyünün yeniletilmesi için gene kişiler medyuma gitmelilerdir ve büyü en başından itibaren tekrar edilmelidir. Siz hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve büyünün medyum tarafından yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten kısa bir süre sonra gene kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeden hemen önce yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Aksi taktirde bu kez büyü etkisi altından çıkacağı için kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayacaktır. Bu yüzden de kendini korumak için bir önlem alabilir.

Su Büyüsü Nasıl Bozulur?

Su büyüsü yapımı kolay gibi görünen bir büyü olsa da aslında çok tehlikelidir. Bu büyünün yapımı için de bozulması için de mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde ancak büyünün etkilerinin tamamen kişi üzerinden kalkmasını sağlayabilirsiniz. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda pek çok tehlike ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Özellikle de üç harflilerin musallat olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanızdır. Böylesi sizin için en iyisi olacaktır. Su büyüsü nasıl yapılır? Denildiğinde yapım şeklinin tam tersi şeklinde büyü bozulacaktır. Bu büyünün bozulması için de gene medyum üç harflilerden yardım almaktadır. Ancak bu varlıkların yardımı ile büyünün bozulması sağlanır. Büyü bozulduktan kısa bir süre sonra kişi tamamen eski haline dönecek ve eskisi gibi normal bir şekilde yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde su büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
sabahattin yilmaz 4 sene 0 Cevap 260 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır