Su Büyüsü ile Bağlama Yapılır mı?

Soru

Kişi doğal yollar ile sevdiği kişiye ulaşamadığı durumlarda büyü yöntemini kullanmayı tercih eder. Büyü yöntemi sizi sevdiğiniz insana kavuşturur fakat bu geçici bir durumdur. Hiçbir şekilde büyüler kişiler üzerinde sürekli olarak etki etmez. Büyü tesir süresi boyunca kişiyi etkisi altında tutar. Su büyüsü ile bağlama yaptığınızda karşı taraf bu büyünün tesir etme süreci boyunca sizinle birlikte olacaktır. Bu büyü güçlü bir büyüdür ve kısa zamanda etkisini kişiler üzerinde gösterir. Fakat büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi sizi terk edecektir.

Su Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılmalıdır

Su büyüsünün yapımı için medyuma gitmelisiniz. Kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Kişi kendisi bu büyüyü uyguladığında pek çok farklı olumsuzluk ile karşı karşıya kalacaktır. Büyü yönteminden etkilenmemeniz için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Su büyüsü ile bağlama için medyum bir tas su üzerine büyülü sözcükler ve büyü yapılacak olan kişinin ismini okur. Daha sonra bu suyun mutlaka kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini gösterecektir. Büyü tesirini kişi üzerinde göstermeye başladığı andan itibaren kişi size bağlanacak ve aşık olacaktır. Kişinin kalbinde yalnızca siz olursunuz ve sizden başkasını gözü görmez hale gelir. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Büyü kısa zamanda sonuç verecektir.

Su Büyüsü ile Bağlama Nasıl Bozulur

Bu büyü direk su üzerine yapıldığı için medyuma gittiğinizde kişi üzerine dualar okunur. Ancak kişi üzerindeki büyü bu şekilde bozulmaktadır. Büyünün bozulması için medyum üç harflilerden yardım alır. Eğer onlar isterse kişi üzerindeki büyü etkileri sona erecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi kısa bir süre içerisinde kendini toparlar ve eskisi gibi hayatına siz olmadan devam edecektir. Su büyüsü ile bağlama işlemi bozulduktan sonra kişi normale döneceği için size karşı hiçbir şekilde hissi kalmayacak ve bunun farkına vararak sizi terk edecektir. Kişinin olan biteni atlatıp kendine gelmesi de belli bir süre alacaktır. Kişi yavaş yavaş zamanla kendini toparlar ve tamamen büyünün etkisini bu şekilde üzerinden atacaktır.

Cevap bekleniyor. 0
gulderen 5 sene 0 Cevap 180 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır