Sevgilimle Kavga Etmeyelim

Soru

Sevgilimle aramız bir öyle bir böyle. Durup dururken kavga edebiliyoruz ve bu durum beni gerçekten çok sinirlendiriyor. Artık bu durumdan çok sıkıldım ve kavga etmek istemiyorum. Kavga etmeden güzel bir ilişki yaşamaya devam edelim istiyorum. Bu durumu düzeltebilmek için sevgilimle kavga etmeyelim diye celb yaptırmaya karar verdim. Celb yaptırdıktan sonra kısa sürede sevgilim eskisi gibi ilk günlerde yaşadığımız ilişkiye ve adama dönüştü. Artık sebepsiz yere saçma kavgalar etmiyoruz. Tam tersine çok uyumlu bir çiftiz ve çok iyi anlaşıyoruz. Hepsi celb sayesinde oldu.

Dil Bağlama Büyüsü

İnsanlar pek çok farklı amaç için büyü yöntemini kullanırlar ve büyüler de bu yüzden çok fazla çeşitten meydana gelir. Dil bağlama büyüsü oldukça güçlü bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra karşınızdaki kişinin size karşı kötü bir şey söylemesini önlersiniz. Artık kişi sizinle çok iyi bir şekilde anlaşmaya başlar ve sizinle kavga edemez. Etmek iste bile büyü buna engel olacaktır. Sevgilimle kavga etmeyelim diye bu dil bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyü sayesinde sevgilinizle olan kavgalarınız artık sona erer ve mutlu bir şekilde ilişkinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dil bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapımında dikkatli olmalısınız. Siz büyü yöntemini denemeye kalkmamalısınız. İyi ve tecrübeli bir medyuma giderek bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyü sizi etkilemez.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de bu büyü için bir muska hazırlanır. Hazırlanan muskayı sevgilinizin yastığının içine koymalısınız. Daha sonra sevgiliniz bu büyünün etkisi altına girmeye başlar. Kişi artık büyünün etkisi altında olduğu için tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacak. Bu yüzden de size karşı hiçbir şekilde kötü bir söz söyleyemez. Kişi tamamen sizinle ilgili olumlu düşünür ve olumlu şeyler söylemeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin ağzından kötü bir şey duymazsınız. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zaman da sonuç alırsınız. Sevgilimle kavga etmeyelim istiyorsanız bu büyü yöntemini kullanabilirsiniz ve kavgalarınız bu şekilde son bulur.

Dil Bağlama Büyüsü Tehlikeli mi?

Dil bağlama büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür. Büyülerin hepsinin zararları vardır. Bu yüzden büyü yaptırırken bu zararları bilerek yaptırmalısınız. Büyüler genelde üç harfliler ile birlikte yapılır. Bu yüzden bu varlıklar belli bir süre sonra büyü yapılan kişinin hayatını ele geçirmeye başlarlar ve kişinin enerjisini çekerler. Bu yüzden de kişi artık tamamen onların etkisi ile hareket etmeye başlar. Böyle bir durumla karşılaşmamak için sevgilimle kavga etmeyelim celbi yaptırabilirsiniz. Büyü aynı zamanda günahtır da. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız. Hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Sevgilimle Kavga Etmeyelim Celbi

Celb yöntemi büyüye göre çok daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bunun sebebi celbin tehlikesiz olmasıdır. Büyü yaptırdığınız da pek çok farklı sonuç ve tehlike ile karşı karşıya kalabilirsiniz fakat celb de durum bu şekilde değildir. Bu sevgilimle kavga etmeyelim celbi uygulamak için iyi bir hocaya gittiğiniz de kısa zaman da amacınıza ulaşırsınız. Celb de çok etkili ve güçlü bir yöntem olduğu için sevgiliniz artık sizinle olumlu davranışlar içine girer ve kavga etmek yerine tam tesrine uyumlu bir şekilde hareket etmeye başlarsınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize devam edebilirsiniz. Celb için de belli bir tesir süresi vardır ve bu süreye çok dikkat etmelisiniz.

Cevap bekleniyor. 0
eda 4 sene 0 Cevap 231 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır