Sevgi Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Soru

Uzun zamandandır kızımın davranışlarında tuhaflıklar var. Normalde hiç sevmediği bir erkek arkadaşına karşı şuan hisler besliyor ve bir anda çocuk ne isterse onu yapmaya başladı. Sanki büyülenmiş gibi, kendi gibi davranmıyor. Aynı zamanda evde olduğu zamanlar sadece onu düşünüyor ya da sürekli uyuyor. Kızımın bu davranışlarındaki değişikliğin sebebini bir türlü anlayamıyorum. İnternette yazan bilgilere göre kızımın üzerine büyü yapılmış olabilir. Kişinin üzerinde büyü var ise bu  nasıl anlaşılır? Sevgi büyüsü belirtileri nelerdir? Bu büyü ile ilgili nasıl bilgi alabilirim ve bu büyüden kurtulmanın yolu nedir?

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yöntemlerinin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde kişi üzerine bir muska yazılacaktır. Bu muska yüzünden kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden kısa zaman içerisinde hiç sevmediği hatta nefret ettiği bir kişiyi bile sevebilir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Sevgi büyüsü belirtileri nelerdir? Denildiğinde kişinin farklı davranışlarından rahatlıkla bu büyünün yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz. Kişi kısa zaman içerisinde sürekli olarak karşı cinsi düşünmeye başlar. Sürekli olarak onunla birlikte olmak isteyecek ve o kişi nasıl isterse öyle davranacaktır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişinin karşı tarafa karşı duyguları oluşacaktır. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Fakat büyünün gücü çok büyük olsa bile belli bir tesir süresi vardır ve bu tesir süresi sona erdiğinde hiçbir şekilde kişi büyünün etkisi altında kalmaz ve kısa zamanda büyünün etkisinden çıkarak normal bir insan gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermeli ve belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Sevgi Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık tamamen eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekmektedir. Mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce büyünün yeniletilmesi gerekir. Bu yüzden sürekli olarak büyünün tesir süresini dikkate almalı ve kontrol etmelisiniz. Bu şekilde büyünün zamanında yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Sevgi büyüsü belirtileri nelerdir? Denildiğinde kişinin size karşı olan davranışlarından da büyünün bitip bitmeyeceğini görebilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranıyor ise kısa zamanda büyünün tesiri ortadan kalkacak demektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda anında büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmelisiniz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok sorun ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Sevgi Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Büyü yöntemlerinin uygulanması son derece zordur. Bu yüzden büyülerin bozulması da oldukça zor ve zaman almaktadır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşılaşacaksınız ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlarda yaşayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü bozmak için üç harflilerden yardım almaktadır. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde kişi üzerinde büyünün herhangi bir etkisi kalamaz ve kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için normal bir şekilde davranmaya başlayacak ve artık sizi sevmediğini fark edeceği için de sizi terk edecektir. Bu şekilde sevgi büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra da kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır.

0
cengizhan 4 sene 0 Cevap 186 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır